PC HRY

Poznačte si 14. august, dočkáme sa ďalšieho rozšírenia hry World of Warcraft

14. august bude pre mnohých hráčov malým sviatkom. Totiž, mali by sme sa dočkať pokračovania populárnej hry World of Warcraft: Battle for Azeroth. Túto informáciu odhalil riaditeľ spoločnosti Ion Hazzikostas počas eventu Blizzard California HQ.

Celkovo sa tak jedná o 7. rozšírenie takmer 14 rokov starej MMO  hry, v ktorej hlavnou snahou hráčov je nájsť na otvorenom mori spojencov, aby mohli obnoviť konflikt medzi Hordou a Aliancou. Fyzická verzia hry pre zberateľov bude uvoľnená v rovnaký deň.

Zdroj: World of Warcraft (Blizzard)

Čo sa týka cena pokračovania hry tak o tej je aktuálne ešte predčasné hovoriť. Avšak možno predpokladať, že bude nastavené v približne ako to bolo pri edícii Legion, teda na úrovni okolo 90USD. Hra okrem populárnych prvkov z predchádzajúcej (resp. ešte stále súčasnej) verzie hry by mala ponúknuť aj nové prvky, ako je napríklad expedícia na Island a ďalšie.

Zdroj: pcgamer.com, úvodný obrázok: World of Warcraft

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close