SamsungSpravodajstvo

Poznačte si 11. február, Samsung predstaví novú generáciu smartfónov Galaxy

11. februára má Samsung predstaviť nové zariadenia z produktovej línie Galaxy. Očakáva sa, že bude predstavený Galaxy Fold 2 a Galaxy S11.

Spoločnosť Samsung v priebehu dnešného dňa publikovala prostredníctvom sociálnej siete Twitter status, v ktorom oznamuje, že 11. februára 2020 predstavení nové zariadenia z produktovej línie Galaxy. Upozornil na to portál  sammobile.com.

Hoci spoločnosť nehovorí o tom, ktoré produkty oficiálne predstaví, tak aj napriek tomu sa šušká, že by sme sa mohli dočkať nových vlajkových smartfónov.

Bude predstavený Galaxy S20 a Galaxy Fold 2?

Konkrétne sa spomína zariadenie Galaxy S20 (pozn. redakcie: Galaxy S20 je nové označenie zariadenia Galaxy S11), ktoré by malo podľa aktuálnych informácií priniesť hlavné inovácie v podobe výrazného vylepšenia kamery a vyššej zobrazovacej frekvencie displeja. Druhým zariadením, ktoré by malo byť podľa očakávaní predstavené, je Samsung Galaxy Fold 2. Podľa aktuálnych informácií by smartfón mal stáť približne 1000$, čo je približne polovica zo súčasného zariadenia Galaxy Fold.

Spoločnosť Samsung na margo predstavenia nových produktov povedala:

„Spoločnosť Samsung Electronics predstaví nové, inovatívne zariadenia, ktoré budú formovať ďalšie desaťročie mobilných zážitkov.“

Predstavenie nových produktov sa bude konať v San Franciscu o 20:00 nášho času. Ako býva u spoločnosti zvykom, tak z tejto udalosti je plánované aj živé vysielanie, ktoré sa Vám samozrejme pokúsime priniesť.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close