SpravodajstvoXiaomi

Pozeráme sa na Xiaomi Mi Mix 4? Údajne áno, dokonca sa hovorí aj o ďalších kľúčových špecifikáciách

Známy portál prišiel s fotografiou neznáme smartfónu od spoločnosti Xiaomi. Hovorí, že by to mal byť smartfón Mi Mix 4.

Xiaomi v  tomto roku viackrát prekvapila svojich fanúšikov. Jedným z posledných väčších „prekvapení“ bolo predstavenie smartfónu Xiaomi Mi Mix Alpha, ktorý sa vymyká všetkým súčasným štandardom. Zároveň fanúšikovia spoločnosti očakávali, že spoločnosť predstaví smartfón Mi Mix 4. To sa však nestalo.

Portál slashleaks.com prišiel s fotografiou zatiaľ neznáme zariadenia so zakriveným displejom po okrajoch. Z fotografie je jasne vidno, že smartfón beží s nadstavbou MIUI 11. Okrem uverejnenej fotografie portál spomína, že by sa malo jednať o smartfón Mi Mix 4. Je tak možné, že sa nižšie pozeráme na jednej z  najočakávanejších smartfónov od 4. najväčšieho výrobcu smartfónov na svete.

Xiaomi Mi Mix 4 fotografia (1)
Zdroj: via mspoweruser.com

Mimochodom, zahnutý displej (resp. „Waterfall“ displej) sa po prvýkrát v  spojitosti so smartfónom Mi Mix 4 spomínal ešte v septembri. Ďalej, doterajšie správy týkajúce sa zariadenia Mi Mix 4 hovoria, že smartfón by mal byť predstavený s QuadHD  displejom so zobrazovacou frekvenciou až do 120Hz. Okrem toho, zariadenie by malo disponovať 4 kamerami umiestnenými v  zadnej stene (108MP + 20MP + 12MP + 5MP) a  dvomi selfie kamerami (12MP + 2MP), ktoré by mali byť schované pod displejom.  Smartfón by mal byť zároveň poháňaný procesorom Snapdragon 855+ v kombinácií s 12GB RAM a 1TB úložným priestorom. V  prípade batérie, zariadenie by malo ponúknuť batériu s kapacitou 4 500mAh s  podporou rýchleho nabíjania do 40W.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Xiaomi Xiaomi Mi MIX 4

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close