SamsungSpravodajstvo

Pozeráme sa na nový Samsung Galaxy S11? Údajne áno

Na svete je prvý render smartfónu Samsung Galaxy S11, ktorý odhaľuje kompletný dizajn zariadenia. Smartfón bude mať celkovo 5 kamier.

Hoci predstavenie smartfónu Samsung Galaxy S11 je ešte relatívne ďaleko pred nami, tak aj napriek tomu sa o  smartfóne začali objavovať prvé informácie. Jednou z posledných informácií, ktorá sa dostala na povrch bola zo začiatku tohto mesiaca a hovorila o tom, že spoločnosť pracuje na navrátení technológie rozpoznávanie tváre.

Najnovšie známy zahraničný portál androidauthority.com poukazuje na možný vzhľad zariadenia, ktorý odhaľuje 4 kamery umiestnené v zadnej stene a  kvapôčkový výrez v strede vrchnej časti 6,7“ displeja v štýle smartfónu Galaxy Note 10 schovávajúci selfie kameru. Odvoláva sa na známeho leakera informácií, ktorý si hovorí Onleaks.

Portál ďalej píše, že zariadenie by malo mať rozmery 161.9 x 73.7 x 7.8mm. Znamenalo by to, že zariadenie by mierne narástlo oproti súčasnej vlajkovej lodi Galaxy S10 (149.9 x 70.4 x 7.8mm). Okrem toho, render zariadenia prezrádza, že smartfón by nemal disponovať 3,5“ jackom pre slúchadlaá K ďalším pozoruhodným detailom patria tlačidlo zapínania/vypínania zariadenia a tlačidlá hlasitosti umiestnené v pravej stene a jedna mriežka reproduktora vedľa USB-C portu v spodnej časti. Ľavá strana zariadenia je nedotknutá.

Myslíte si, že by takto mohol vyzerať Samsung Galaxy S11? Dajte nám nižšie vedieť.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close