Pracovné ponuky
SamsungSpravodajstvo

Pozeráme sa na nový Samsung Galaxy S11? Údajne áno

Na svete je prvý render smartfónu Samsung Galaxy S11, ktorý odhaľuje kompletný dizajn zariadenia. Smartfón bude mať celkovo 5 kamier.

Hoci predstavenie smartfónu Samsung Galaxy S11 je ešte relatívne ďaleko pred nami, tak aj napriek tomu sa o  smartfóne začali objavovať prvé informácie. Jednou z posledných informácií, ktorá sa dostala na povrch bola zo začiatku tohto mesiaca a hovorila o tom, že spoločnosť pracuje na navrátení technológie rozpoznávanie tváre.

Najnovšie známy zahraničný portál androidauthority.com poukazuje na možný vzhľad zariadenia, ktorý odhaľuje 4 kamery umiestnené v zadnej stene a  kvapôčkový výrez v strede vrchnej časti 6,7“ displeja v štýle smartfónu Galaxy Note 10 schovávajúci selfie kameru. Odvoláva sa na známeho leakera informácií, ktorý si hovorí Onleaks.

Portál ďalej píše, že zariadenie by malo mať rozmery 161.9 x 73.7 x 7.8mm. Znamenalo by to, že zariadenie by mierne narástlo oproti súčasnej vlajkovej lodi Galaxy S10 (149.9 x 70.4 x 7.8mm). Okrem toho, render zariadenia prezrádza, že smartfón by nemal disponovať 3,5“ jackom pre slúchadlaá K ďalším pozoruhodným detailom patria tlačidlo zapínania/vypínania zariadenia a tlačidlá hlasitosti umiestnené v pravej stene a jedna mriežka reproduktora vedľa USB-C portu v spodnej časti. Ľavá strana zariadenia je nedotknutá.

Myslíte si, že by takto mohol vyzerať Samsung Galaxy S11? Dajte nám nižšie vedieť.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Galaxy S11 Render Samsung

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close