ANDROIDSpravodajstvoZariadenia

Pozeráme sa na nadchádzajúci OnePlus 7? Uniknutá fotografia odhaľuje doposiaľ nevidené zariadenie

Objavila sa fotografia z OnePlus meetingu, ktorá ukazuje riaditeľa CEO-Pete Lau so smartfónom, ktorý by mohol byť OnePlus 7, alebo iný nadchádzajúci 5G telefón od tejto čínskej spoločnosti.

Fotografia sa objavila na Twitter

Fotka bola „tweetnuta“ známym leakerom Ishanom Agarwalom, ktorý už v minulosti zdieľal podobné fotky smartfónov. Keďže je na fotke taktiež vidieť aj generálneho riaditeľa spoločnosti OnePlus, jej potencionálna nepravosť je naozaj nízka.

V rohu stola je vidieť červený mobil zatiaľ čo biela / šedá varianta mobilu je v rukách riaditeľa. Na zadnej strane obidvoch zariadení je neprehliadnuteľný kruhový blok pre kameru, ktorý by bol pre firmu zaujímavou novinkou.

Nie tak rýchlo

Nieje isté či ide o OnePlus 7, alebo smartfón OnePlus 6T 5G, treba však poznamenať, že by sa mohlo jednať o prvý prototyp jedného z nich.

Mobilné telefóny prichádzajú priebehu vývoja s množstvom návrhov a vylepšení. Avšak, to čo vidíme v tomto „tweete“ treba brať s rezervou, pretože dané zariadenie sa možno nikdy nedostane na trh.

Predchádzajúce správy tvrdili, že cena OnePlus 6T 5G by mala byť o 200 až 300 dolárov vyššia ako u štandardných vlajkových lodí firmy. Očakáva sa, že nadchádzajúci smartfón bude napájaný najnovším čipom Snapdragon 855 s modemom X50 s podporou práve nových 5G sietí.

Zdroj: techradar.com, úvodný obrázok (Youtube – OnePlus India)

Tagy
Close
Close