NovinkyPC HRYWindows 10

Pozdravte kráľa, legenda Duke Nukem 3D sa vracia!

Gearbox Software práve oznámil, že sa môžeme tešiť na pokračovanie legendárnej hry Duke Nukem 3D, ktorá si získala srdcia miliónov počítačových hráčov v deväťdesiatych rokoch.

Po tom čo toto herné štúdiu predstavilo v roku 2013 Megaton edíciu pre Steam (PC) a neskôr dostupnosť tohto titulu aj pre PS3 a PS Vita, tak dnes prisľúbilo vyššie spomínanú hru k 20. Výročiu od posledného titulu z tejto série hier.

Duke Nukem séria hier začala ešte v roku 1991, neskôr vyšlo pokračovanie v roku 1993 a 1996. Pevne veríme, že táto hra nedopadne ako „Duke Nukem Forever“, ktorej vývoj trval 15 rokov a na konci „dňa“ bol projekt pozastavený a až neskôr dotiahnutý štúdiom 3D Realms, avšak v roku 2011 sa nakoniec dostal von vďaka Gearbox software.

Nový Duke Nukem 3D: 20th Anniversary Woudl Tour by mal obsahovať nové a hlavne „čerstvé“ hlášky nahrané Jon St. Jhonom, ktorý je autorom hlasu z pôvodnej verzie hry, vylepšenú grafiku a nových 8 levelov.

Ak sa neviete dočkať na hru, tak vás určite potešíme. Mala by prísť totiž už čoskoro 11. Októbra pre používateľov služby Steam, Playstation Store a ako inak aj pre Microsoft Store s cenovkou 19,99 dolárov.

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close