SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

S touto Power Bank s kapacitou 20.000mAh od Xiaomi nabijete na cestách Váš telefón aj niekoľkokrát

Poznáte to, keď vám dôjde šťava či už na ceste z jedného konca Slovenska na druhý alebo na festivale tak ste ako bez „ruky“, dá sa tomu však vyhnúť.

Xiaomi Power Bank s kapacitou 20.000mAh a s cenou pod 24€ aj s poštovným nájdeš len tu

Xiaomi Mi Power Bank s 20.000mAh a podporou rýchleho nabíjania

Radi by sme vám dali do pozornosti momentálne prebiehajúcu akciu na Power Bank od Xiaomi s kapacitou 20.000mAh, ktorá podporuje aj technológiu rýchleho nabíjania.

Xiaomi 20000mAh 2C
Zdroj: produktová fotografia

Okrem obrej kapacity, ktorá postačuje na nabitie smartfónu Xiaomi 4 4,5x, pre iPhone 6 7x, pre iPad mini 3x či pre MacBook alebo obdobný notebook až 1,2x pričom ponúka aj duálny USB output, prostredníctvom ktorého môžete nabíjať až dve zariadenia súčasne.

Zdroj: produktová fotografia

Táto Xiaomi Power Bank ďalej podporuje DC 5V / 2A, 9V / 2A, 12V / 1.5A (quick recharging), a na to aby ste ju nabili do plnej kapacity budete potrebovať zhruba 7 hodín. O plnej kapacite nabitia vás bude informovať LED dióda, ktorá signalizuje aktuálny stav.  Mimochodom, táto Power Bank sa môže pochváliť až 93% účinnosťou, čo je skutočne pekná hodnota.

Mimochodom, táto power bank stojí aktuálne menej ako 24€ spolu aj s poštovným. Čerešničkou na torte je dostupnosť z EÚ skladu. PS: ponuka je časovo limitovaná.

Xiaomi Power Bank cena
Zdroj: vlastný

Xiaomi Power Bank s kapacitou 20.000mAh a s cenou pod 24€ aj s poštovným nájdeš len tu

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close