ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Pôvodný DOOM z roku 1993 si môžete zahrať už aj na mobile s Androidom

Legendárnu hru DOOM z roku 1993 si zahráte už aj na smartfónoch s operačným systémom Android. Bethesda ju vypúšťa pri príležitosti 25. výročia.

Pri príležitosti 25. výročia hry DOOM, spoločnosť Bethesda prináša hru aj na zariadenia s  operačný systém Android. Konečne! Za hrou pôvodne stála spoločnosť ID Software, ktorá týmto herným titulom položila základy hier videných z pohľadu hlavného hrdinu. Na dostupnosť hry upozorňuje portál AndroidPolice.com.

Legendárny DOOM si zahráte už aj na smartfónoch s Androidom

Úprimne, čudujeme sa, že DOOM nezavítal na smartfóny oveľa skôr. Jedná sa totiž o  kultovú hru z roku 1993. DOOM bol  FPS hrou, v ktorej sa hráč ocitol v role „mariňáka“ na Mesiaci planéty Mars. Z pôvodne relatívnej kľudnej a nudnej misie, kde mal Doomguy strážiť vojenskú základňu sa však stal boj o prežitie. Dôvodom je, že bol otvorený portál odkiaľ začali prichádzať stovky monštier z inej dimenzie.

DOOM
DOOM
Price: 5,49 €

Komu by pôvodný DOOM I  nestačil, tak si bude môcť stiahnuť aj jeho pokračovanie – DOOM II.

Obe hry sú však bohužiaľ spoplatnené rovnakou sumou 5,49€. Na druhej strane, jedná sa o  klasiku, ktorá určite za to stojí.

DOOM II
DOOM II
Price: 5,49 €

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close