APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Používatelia navigácie Waze, si môžu nastaviť hlas Kevina Conroya, ktorý stvárnil postavu Batmana

Nechajte sa sprevádzať hlasom Batmana alebo Riddlera

Keď príde reč na navigačné aplikácie, tak mnohí z nás využívajú Waze. Dôvodov je hneď niekoľko, je zadarmo, ponúka aktuálny prehľad dopravnej situácie a je jednoduchou na používanie. Okrem iného z času na čas pribudne nejaká aktualizácia, ktorá dokáže spríjemniť používanie aplikácie.

Portál 9to5google upozorňuje na pridanie nových populárnych hlasov, ktoré Vás môžu sprevádzať počas navigovania. Ide konkrétne o hlas Batmana a Riddlera. Hlasy sú dostupné od včerajšieho dňa, pričom využívať ich budete môcť do 31. októbra, teda najbližšie 2 mesiace.

„Od dnes, do 31. októbra 2020, si vo Waze môžete aktivovať zážitok Batmana a vyberť si stranu DC Super Hero alebo Super-Villain prostredníctvom ikonického hlasu Batmana (Kevin Conroy) alebo Riddlera (Wally Wingert), ktorí vás prevedú vašimi vlastnými dobrodružstvami. K dispozícii sú na celom svete v angličtine, španielčine a portugalčine, a zároveň môžete sledovať vodítka (pozn. redakcie: ide navigačnú šípku) Riddlera alebo vstúpiť do „tajného režimu“ ako Batman.“

Hlasy jednotlivých hercov, ktorí stvárnili Batmana a Riddlera môžete aktivovať pomocou kliknutia na lupu, kde uvidíte možnosť „Drive with Batman“, resp. „Jazdi s Batmanom“.

V prípade, ak aplikáciu nepoužívate, tak ju môžete stiahnuť prostredníctvom odkazu nižšie.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close