AppleSpravodajstvo

Používatelia najnovších iPhone telefónov hlásia problémy s displejom

Vybraným používateľov iPhone 11 telefónov sa začal sfarbovať displej do zelena

Nie tak dávno sa v médiách objavili problémy s displejom smartfónom Samsung Galaxy S20 Ultra, ktorý sa sfarboval do zelena (pozn. redakcie: problém bol už softwarovo vyriešený). Vyzerá to tak, že s rovnakým problémom sa začali stretávať už aj používatelia konkurenčnej značky  telefónov  spoločnosti Apple.

Problémové sú telefóny z produktovej rady iPhone 11

Portál macrumors.com upozorňuje na viacero používateľov známeho fóra Reddit, ktorí začali hlásiť, že sa im sfarbuje displej ich smartfónu do zelena. Jeden z používateľov píše, že približne pri štvrtine odomknutí zariadenia eviduje tento problém pričom po 3 sekundách sa displej prepne do „normálneho režimu“. Konkrétne píše:

„Približne 25% času, keď odomknem svoje zariadenia počas dňa, obrazovka iPhone 11 Pro je podsvietená zeleným odtieňom. Asi po 3 sekundách sa zmení späť do normálu. Stretol sa s tým niekedy už niekto alebo vie, či je to problém na iPhone‌ 11 zariadeniach? Asi by som mal urobiť továrenské obnovenie zariadenie, ale snažím sa tomu vyhnúť, ak je to možné.“

Ďalší používatelia, ktorí hlásia rovnaký problém hovoria, že sa s touto situáciou začali stretávať od verzie iOS 13.4.1. V každom prípade, tak ako v prípade Samsungu, tak pravdepodobne aj v tomto pôjde o softwarovú chybu, ktorá by mohla byť vyriešená nadchádzajúcou aktualizáciou iOS systému.

Stretli ste sa aj Vy s týmto problémom? Ak áno, tak nám dajte nižšie vedieť.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close