Pracovné ponuky
APLIKÁCIE A HRYNávodySpravodajstvo

Používate WhatsApp? Takto si môžete už dnes zapnúť Tmavý režim

WhatsApp v BETA verzii 2.20.13 sprístupňuje možnosť zapnutia Tmavého režimu v nastaveniach aplikácie. Pozrite sa, ako si ho zapnete.

WhatsApp je aktuálne jednou z najrozšírenejších platforiem určených na komunikáciu naprieč celým svetom, Len pre zaujímavosť, pár dní dozadu aplikácia prekonala 5-miliárd stiahnutí prostredníctvom obchodu Google Play. Vráťme sa však späť k téme. Portál Androidpolice.com upozorňuje na sprístupnenie novej verzie aplikácie WhatsApp , ktorá prináša dlho žiadanú funkciu.

Tmavý režim je tu

Konečne sa používatelia WhatsApp aplikácie dočkali podpory Tmavého režimu, zatiaľ však len v rámci BETA programu. Používatelia si môžu zmeniť farebnosť rozhrania v položke Nastavenia >  Chaty, kde by im mala pribudnúť možnosť zmeny motívu. V ponuke ako môžete vidieť nižšie je automatická možnosť prepnutia motívu v závislosti od stavu batérie, Svetlý motív a Tmavý motív.

WhatsApp Tmavy rezim_1
Zdroj: Vosveteit.sk

Ako môžete vidieť nižšie, tak Tmavý režim aplikácie kompletne prekopáva vzhľad rozhranie. Vďaka tomu nielenže majiteľa OLED displejov ušetria dačo málo na batérií, ale hlavne používatelia aplikácie nebudú oslepovanými  bielym podsvietením v neskorých večerných hodinách.

V súčasnosti nie je známa informácia, kedy WhatsApp sprístupní Tmavý režim pre verejnosť. Môžeme však očakávať, že aktualizácia s podporou Tmavého režimu je predo dvermi. Ak by ste si chceli už dnes vyskúšať Tmavý režim, tak môžete tak spraviť prostredníctvom stiahnutia si BETA aplikácie vo verzii 2.20.13, ktorú stiahnete zo serverov apkmirror.com (pozn. redakcie: inštaláciu aplikácií z neoficiálnych zdrojov robíte na svoje vlastné riziko). Následne pomocou nastavení aplikácie si môžete zmeniť farebný motív rozhrania na Vami preferovaný.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Tmavý režim WhatsApp

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close