Pracovné ponuky
APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Používate WhatsApp? Čoskoro by mohol dostať jednu z ďalších žiadaných funkcií

Vývojári aplikácie WhatsApp pracujú na ďalšie funkcií, ktorí uvítajú všetci používatelia, ktorí majú 2 a viac mobilných zariadení

WhatsApp je bezpochyby jednou z najpoužívanejších aplikácií určených na komunikáciu. V súčasnosti má služba viac ako 2-miliardy používateľov. Vývojári preto aktívne pracujú na optimalizácii tejto služby a prinášajú v pravidelných intervaloch nové funkcie. Začiatkom marca sme mohli čítať, že WhatsApp konečne podporuje Tmavý režim a na prelome polovice minulého mesiaca sme sa mohli dozvedieť, že WhatsApp aktívne pracuje na funkcii miznúcich správ.

Ďalšia užitočná funkcia pre WhatsApp je na ceste

Najnovšie správy, s ktorými prišiel portál wabetainfo.com hovoria, že vývojári aplikácie pracujú na ďalšej a veľmi žiadanej funkcii. Reč je konkrétne o možnosti využívania jedného účtu na viacerých zariadeniach súčasne. Znamená to, že aplikáciu budete môcť používať v jednom momente napríklad na súkromnom smartfóne a zároveň aj na pracovnom.

Podľa zverejnených obrázkov z rozhrania aplikácie, používateľ po tom, ako pridá svoj účet do ďalšie zariadenia, tak aplikácia mu zmení šifrovací kľúč. Okrem toho používateľ bude aj notifikovaný o tom, že sa zmenil zoznam zariadení, na ktorých je so službou pripojený.

V súčasnosti nie je známa informácia, kedy by sa mohla táto funkcia dostať do komerčne dostupnej aplikácie.

V súčasnosti môžete využívať WhatsApp len na jednom mobilnom zariadení. Druhým dychom však treba dodať, že WhatsApp môžete súčasne využívať na smartfóne a počítači. Ako na to, sa môžete pozrieť nižšie.

WhatsApp: Píšte správy z pohodlia počítača. Pozrite sa, ako na to

Aké nové funkcie by ste v aplikácii ocenili Vy? Dajte nám nižšie vedieť.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close