Pracovné ponuky
APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Používate WhatsApp? Čoskoro by mohol dostať jednu z ďalších žiadaných funkcií

Vývojári aplikácie WhatsApp pracujú na ďalšie funkcií, ktorí uvítajú všetci používatelia, ktorí majú 2 a viac mobilných zariadení

WhatsApp je bezpochyby jednou z najpoužívanejších aplikácií určených na komunikáciu. V súčasnosti má služba viac ako 2-miliardy používateľov. Vývojári preto aktívne pracujú na optimalizácii tejto služby a prinášajú v pravidelných intervaloch nové funkcie. Začiatkom marca sme mohli čítať, že WhatsApp konečne podporuje Tmavý režim a na prelome polovice minulého mesiaca sme sa mohli dozvedieť, že WhatsApp aktívne pracuje na funkcii miznúcich správ.

Ďalšia užitočná funkcia pre WhatsApp je na ceste

Najnovšie správy, s ktorými prišiel portál wabetainfo.com hovoria, že vývojári aplikácie pracujú na ďalšej a veľmi žiadanej funkcii. Reč je konkrétne o možnosti využívania jedného účtu na viacerých zariadeniach súčasne. Znamená to, že aplikáciu budete môcť používať v jednom momente napríklad na súkromnom smartfóne a zároveň aj na pracovnom.

Podľa zverejnených obrázkov z rozhrania aplikácie, používateľ po tom, ako pridá svoj účet do ďalšie zariadenia, tak aplikácia mu zmení šifrovací kľúč. Okrem toho používateľ bude aj notifikovaný o tom, že sa zmenil zoznam zariadení, na ktorých je so službou pripojený.

V súčasnosti nie je známa informácia, kedy by sa mohla táto funkcia dostať do komerčne dostupnej aplikácie.

V súčasnosti môžete využívať WhatsApp len na jednom mobilnom zariadení. Druhým dychom však treba dodať, že WhatsApp môžete súčasne využívať na smartfóne a počítači. Ako na to, sa môžete pozrieť nižšie.

WhatsApp: Píšte správy z pohodlia počítača. Pozrite sa, ako na to

Aké nové funkcie by ste v aplikácii ocenili Vy? Dajte nám nižšie vedieť.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Nové funkcie WhatsApp Žiadané funkcie

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close