Spravodajstvo

AdDublex potvrdil Windows 10 telefón s rozlíšením 1440×2560 (2K) vo vývoji, pravdepodobne to bude Lumia 940 XL

Pred pár dňami sme vám priniesli viacero noviniek, v ktorých sme spomínali, že sa chystá nová vlajková loď pre operačný systém Windows Phone. Ako prvý s touto správou prišiel známy americký bloger Evan Blass, ktorý nám predstavil kódové označenia novo pripravovaných zariadení a teraz túto informáciu potvrdzuje aj spoločnosť AdDuplex, ktorá  pravidelne uvoľňuje zozbierané dáta z Windows Phone zariadení, medzi ktorými sa tento mesiac objavilo nové zariadenie, pod kódovým označením Microsoft RM – 1100, ktoré má 1440×2560 (2K) bodové rozlíšenia displeja, avšak nepoznáme stále rozmer zariadenia

Lumia 940 XL a Lumia 940?
Lumia 940 XL a Lumia 940?

Podľa dostupných informácií, ktoré unikli do sveta už dávnejšie by sa mohlo jednať o zariadenie o veľkosti 5,7“ palca, ktorého srdce bude tvoriť 8-jadrový procesor, s veľkou pravdepodobnosťou sa jedná o Lumiu 940 XL.

V rámci zozbieraných dát sa objavilo ešte jedno zariadenie pod kódovým označením RM – 1104, ktoré z veľkej pravdepodobnosti bude  „menším bračekom“ Lumie 940 XL.

Tešíte sa na nové zariadenia od Microsoftu? My určite áno.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close