HuaweiSpravodajstvo

POTVRDENÉ: Huawei 24. februára usporiada online konferenciu. Predstaví nové produkty a novú víziu spoločnosti

Huawei potvrdzuje online konferenciu, počas ktorej bude predstavená nová vízia spoločnosti vrátane nových inovatívnych produktov.

V prvej polovici februára obehli technologický svet správy, že MWC 2020 v Barcelone sa ruší. Dôvodom sú obavy zo šíriaceho sa koronavírusu. Počas tejto udalosti malo byť predstavených viacero nových technologických noviniek vrátane smartfónov. Jednou zo spoločnosti, ktorá mala v pláne predstaviť nové produkty bol aj čínsky Huawei. Začiatkom týždňa sa objavili špekulácie, že spoločnosť Huawei aj napriek zrušeniu tejto udalosti, plánuje predstaviť nové produkty. Hovorilo sa, že Huawei usporiada online konferenciu, počas ktorej sa tak stane. Tieto informácie spoločnosť v priebehu včerajšieho dňa oficiálne potvrdila.

24. februára o 14:00

Spoločnosť Huawei pozvala viacero redakcií na spomínanú udalosť, ktorá bude vysielaná online 24.2. od 14:00 nášho času. Huawei ďalej prezrádza, že budú predstavené viaceré nové produkty a zároveň, že bude predstavená nová vízia spoločnosti.

„…dovoľujem si Vás v mene spoločnosti Huawei pozvať na livestream globálnej tlačovej konferencie, ktorá sa mala pôvodne konať pred začiatkom veľtrhu Mobile World Congress v Barcelone.

Pre zrušenie samotného MWC, ale aj z dôvodu obáv o zdravotnú bezpečnosť účastníkov, ju nahrádza Huawei po celom svete livestream formátom.

Richard Yu, CEO Huawei CBG, počas tlačovej konferencie predstaví novú víziu pre Huawei a inovatívne produkty firmy.

Dátum a čas: 24.2. (pondelok) o 13:45 (začiatok livestreamu o 14:00)…“  píše sa v pozvánke, ktorú sme obdržali od spoločnosti Huawei.

Čo spoločnosť myslí pod „novou víziou“ môžeme dnes len hádať. Pravdepodobne však pôjde o bližšie predstavenie HMS, teda Mobilných služieb Huawei, ktoré boli nahradené Mobilnými službami Google. Dôvodom tejto radikálnej zmeny je neustále pretrvávajúci konflikt s USA. Okrem toho sa očakáva predstavenie viacerých nových tabletov vrátane ďalších 5G a IoT zariadení. Tí odvážnejší hovoria aj o predstavení nových vlajkových smartfónov vrátane novej generácie skladateľných zariadení. Nemusia byť pritom tak ďaleko od pravdy. Stačí sa pozrieť na rok 2019, kedy spoločnosť predstavila zariadenie Huawei Mate X.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close