SamsungSpravodajstvo

Potencionálne kódové označenie Samsungu Galaxy 11 je odhalené. Naznačuje výrazne dizajnové zmeny

Samsung Galaxy S10 je v predaji len niekoľko týždňov a už sa šepkajú správy o Samsungu Galaxy S11.

Najnovšie, známy leaker informácií, ktorý si hovorí „Ice universe“ (pozn. redakcie: Ice universe odhalil medzi prvými napríklad dizajn zariadenia Galaxy S10, Galaxy A90, Vivo Apex, a podobne) prišiel s informáciou, ktorá hovorí o kódovom označení zariadenia Samsung Galaxy S11. Podľa neho, kódové označenie zariadenia je „Picasso“. Informuje o tom portál Gizchina.com.

Ako býva u väčších spoločností zvykom, tak kódové označenia nesú v sebe kus symboliky. Vzhľadom na to, že Picasso, vlastným menom Pablo Ruiz, bol španielskym umelcom, ktorý vytvoril viac ako 20,000 obrazov v minulom storočí možno očakávať od spoločnosti Samsung, že nimi novo pripravované zariadenie sa ponesie v duchu výrazných dizajnových zmien.

Nebolo by to prvýkrát

Ak vychádzame z empírie, tak spoločnosť Samsung kódové označenie „Picasso“ nedáva nadarmo. Doteraz sme mohli byť svedkami viacerých označení zariadení, ktoré mali svoj význam („Dream“, „Star“, „Beyond“). Napríklad, v spojitosti so zariadením Galaxy Note 10 sa spája kódové označenie „Da Vinci“ (Da Vinci bol umelec a vynálecza) a v spojitosti s informáciami, ktoré sa vyplavujú na povrch možno tak isto očakávať výraznejšie dizajnové zmeny.

Zdroj: Gizchina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Galaxy S11 Picasso Samsung Samsung Galaxy S11

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi najväčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close