APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindows 10 Mobile

Posledná verzia Fitbit UWP aplikácie prináša notifikácie do open bety

Ubehol už nejaký čas, odkedy spoločnosť Fitbit predstavila ich UWP (Universal Windows Platform) aplikáciu. Cieľom bolo zjednodušiť a zlepšiť prácu používateľom ich produktov. To sa im aj v spolupráci s Microsoftom podarilo a tak sa momentálne tešíme open beta testovaniu.

 

Zdroj: vlastný

Fitbit aplikácia prišla s aktualizáciou, na ktorej začala pracovať už minulý rok. Aktualizácia prináša priame prepojenie fitness náramkov a UWP aplikácie pomocou notifikácií. Znamená to, že si cez svoj náramok môžete pozrieť neprijaté hovory, SMS správy, a taktiež aj udalosti vo vašom osobnom kalendári. Táto „vychytávka“ je už vonku nejaký čas, ale zatiaľ bola dostupná iba pre closed beta testerov.

Momentálne je aktualizácia určená pre Windows 10 insider a podporuje iba Windows 10 Creators build 15216, ktorá ešte neuzrela svetlo sveta. Testovatelia však momentálne hlásia, že pokus Fitbit musí doladiť veľa vecí. Situácia sa však časom určite zlepší, keďže Fitbit rozšíril svoj repertoár aj o platformu Windows.

Fitbit
Fitbit
Developer: ‪Fitbit‬
Price: Free

Zdroj: vlastný, fitbit.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close
Pracovné ponuky