ANDROIDNávody

Posielanie SMS správ cez počítač nebolo nikdy jednoduchšie. Takto môžete posielať a prijímať SMSky z vášho Android smartfónu cez PC

S posielaním SMS správ cez počítač prišiel ako prvý technologický gigant Microsoft, ktorý prepojil Windows 10 Mobile zariadenia (neskôr aj Android) s Windows 10 počítačmi prostredníctvom hlasovej asistentky Cortana a v prípade Android smartfónov cez Microsoft Launcher.

Tento trend prepájania PC a smartfónov nasledujú aj ďalší technologický giganti a jedným z nich je aj spoločnosť Google, ktorá len nedávno priniesla vlastnú cestu ako posielať a prijímať SMS správy zo smartfónu prostredníctvom počítača.

Ako nastaviť posielanie správ cez Android smartfón prostredníctvom počítača

  • Ako prvé potrebujete stiahnuť z obchodu stiahnuť Android Messenger (odkaz nájdete nižšie).
  • Zapnite aplikáciu a kliknite na rozšírené možnosti  (3 bodky).
  • Otvorte skener a oskenujte QR kód na stránke messages.android.com.
  • Hotovo. Teraz môžete ako odosielať aj ak prijímať SMS správy prostredníctvom telefónu za podmienky, že váš telefón ako aj PC budú pripojené na internete.
Messages
Messages
Developer: Google LLC
Price: Free

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close
Pracovné ponuky