ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Porzite si novembrový výber 7 najlepších Android aplikácií tohto mesiaca pre Váš smartfón, ktoré sú dostupné zadarmo

Pozrite si 7 najlepších Android aplikácií pre Váš smartfón, z ktorých väčšina bola predstavená v priebehu tohto mesiaca.

November sa pomaly, ale isto blíži ku koncu, a práve preto sme sa Vám rozhodli priniesť tohto mesačný výber 7 najlepších aplikácií pre Váš Android smartfón, ktoré by ste mali bezpochyby vyskúšať.

7 najlepších Android aplikácií pre Váš smartfón

Boom: Music Player, 3D Surround Sound & Equalizer

Aplikácia Boom patrí medzi výnimočné hudobné prehrávače, ponúka totiž široké možnosti prispôsobenia zvuku. Už pri prvotnom pustení aplikácie Vás pravdepodobne prekvapí možnosťou vybrania slúchadiel, ktoré používate. Na základe toho sa prednastavia defaultné nastavenia. Aplikácia sa potom tvári ako „klasický“ hudobný prehrávač – v rozhraní nájdete zoznam skladieb, albumov, možnosť prehrávania hudby z priečinkov a podobne. Výnimočná je však preto, lebo ponúka desiatky automatických prednastavených equalizérov (pozn. redakcie: viete ktorých hodnoty si viete aj manuálne upraviť)  a nastavenie možnosti priestorového zvuku, ktorý si viete nastaviť podľa toho, ako Vám to vyhovuje. Pomocou týchto nastavení si viete nastaviť zvuk ako keby ste boli priamo na koncerte.

najlepsie aplikacie pre android hudobny prehravac boom
Zdroj: Vosveteit.sk

Energy Ring

Ďalšia cool aplikácia je Energy Ring. Nepotešíme však ňou všetkých, ale len majiteľov telefónov Samsung Galaxy, a  to konkrétne vlastníkov modelov telefónov Note10/Note8/Note9/S8/S9/S10. Jedná sa o aplikáciu, ktorá okolo výrezu, resp. kvapky, vytvorí podsvietenie, ktoré znázorňuje indikátor stavu batérie.

Najlepsie aplikácie pre Android Energy Ring
Zdroj: Youtube (Unbox Therapy)

UBIKITOUCH

Zatiaľ čo veľkosti displejov rastú, tak naše ruky zostávajú bezo zmeny. Práve na tento problém reaguje aplikácia UBIKITOUCH, ktorú umožňuje nastavenie dodatočnej lišty na jednej  z hrán displeja. Potiahnutím displeja smerom od hrany viete vyvolať preddefinované úlohy, napríklad otvoriť notifikačnú lištu, spustiť hudobný prehrávač a podobne.

najlepsie aplikacie pre android UBIKITOUCH
Zdroj: Vosveteit.sk

Aplikácia v bezplatnej verzii ponúka limitovaný počet možností prispôsobenia, ale aj napriek tomu stojí za to. Určite odporúčame skúsiť.

UbikiTouch
UbikiTouch
Developer: Toneiv Apps
Price: Free+

AmoledPix

AmoledPix je jednou z ďalších aplikácií, ktorých myšlienka je založená na rovnakom princípe, ako nájdete v obchode Google Play  stovky ďalších aplikácií. Ale aj napriek tomu vyčnieva nad konkurenciou. Dôvodom nie sú ani tak kvalitné 4K pozadia roztriedené do viac ako 20 kategórií, ale možnosti ich editovania.  Aj takto jednoduchý nápad dokáže spraviť rozdiel, a môže výrazne zvýšiť úroveň kvality aplikácie.

najlepsie aplikacie pre android AmoledPix
Zdroj: Vosveteit.sk

Slovenská pošta

Nuž, jedna z našich TOP aplikácií je Slovenská pošta. Tento mesiac sme sa dostali do 21. storočia, najväčšia poštová služba na Slovensku vypustila do sveta aplikáciu, ktorú musíme pochváliť. Aplikácia ponúka veľmi jednoduché rozhranie, a zároveň niekoľko užitočných funkcií. Napríklad vyhľadanie najbližšej pošty alebo sledovanie zásielok, vrátane histórie zásielok (pozn. redakcie: táhistória zásielok zatiaľ nefunguje na 100%, ale aj tak je to krok dopredu). V každom prípade, palec hore pre Slovenskú poštu.

najlepsie aplikacie pre android Slovenska posta_2
Zdroj: Vosveteit.sk
Slovenská pošta
Slovenská pošta
Developer: Slovenská pošta
Price: Free

Kalkulačka

Ďalšia aplikácia je tak isto z  kategórie užitočných. Do pozornosti by sme Vám radi dali kvalitnú kalkulačku Calculator – Free Calc, ktorá ponúka rozšírené funkcionality oproti vstavaným kalkulačkám v smartfónoch v  kombinácii s jednoduchým a prehľadným UI.

najlepsie aplikacie pre Android kalkulacka
Zdroj: Vosveteit.sk
Calculator
Calculator
Developer: NewSpace - NSStudio
Price: Free

Free VPN

Ďalšia skvelá aplikácia, ktorá sa objavila v  obchode Google Play je Free VPN – A Fast, Secure & Unlimited, VPN Free. Skvelá hovoríme preto, lebo je extrémne jednoduchou na použite. Po jej zapnutí sa Vám automaticky načíta IP adresa z náhodnej lokality a môžete anonymne prezerať internet. Čerešničkou na torte je, že aplikáciu viete prednastaviť, aby sa automaticky zapínala keď spustíte nejakú inú aplikáciu. Okrem toho viete aj manuálne zadať Vami požadovaný región, cez ktorý sa chcete pripojiť na internet. Jednoducho pecka!

najlepsie aplikacie pre android smartfonz free vpn
Zdroj: Vosveteit.sk

Objavili ste v  priebehu posledných dní nejakú zaujímavú aplikáciu? Dajte nám ju nižšie vedieť.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close