TIP REDAKCIEXiaomi

Porovnali sme ceny Xiaomi Mi Band 4 náramku naprieč najväčšími e-shopmi. Kde sa oplatí najviac?

Xiaomi Mi Band 4 je jeden náramok, ale všade ho predávajú za rozličnú cenu. Pozrite si nižšie cenové porovnanie naprieč najväčšími e-shopmi.

Mi Band 4 náramok je bezpochyby trhákom medzi fitness náramkami, a  to hlavne vďaka skvelému pomeru cena výkon.

Mi Band 4 náramok oproti svojmu predchodcovi ponúka viacero vylepšení. Prvým z nich je farebný 0,94“ AMOLED displejom s rozlíšením 240 x 120 bodov, ktorý je konečne viditeľný aj na priamom slnku. Okrem toho priniesol  napríklad výbavu nových senzorov, ktoré monitorujú aktivitu o niečo lepšie,  zároveň pribudla možnosť monitorovania posilovania, plávania a ďalších športov. Čerešničkou na torte je však možnosť ovládania hudby, ktorá absentovala u svojich predchodcov. Ak Vás funkcionality a vlastnosti náramku zaujímajú viac, tak si môžete prečítať kompletnú recenziu, ktorú sme Vám priniesli koncom minulého mesiaca alebo si pozrieť video recenziu nižšie.

recenzia Xiaomi Mi Band 4 senzor
Zdroj: Vosveteit.sk

Kde sa oplatí Mi Band 4 náramok kúpiť najviac?

Nižšie pod videom sme si pre vás pripravili porovnanie cien Mi Band 4 náramku naprieč najväčšími zahraničnými e-shopmi.

Internetový e-shop GearBest.com ponúka Mi Band 4 náramok za 29,90€ spolu aj s  poštovným za podmienky uplatnenia kupónu „GBBAND4MI“.

Xiaomi Mi Band 4 (GearBest.com)


Internetový e-shop Geekbuying.com ponúka Mi Band 4 náramok za 41,66€ spolu aj s  poštovným za podmienky uplatnenia kupónu „3JMMYCGX“.  Náramok je distribuovaný z EU skladu, znamená to, že ho doma budete mať už o pár dní. V prípade čínskeho skladu je cena 29,47€ spolu aj s poštovným.

Xiaomi Mi Band 4 (Geekbuying.com)

Xiaomi Mi Band 4 (Geekbuying.com CN/sklad)


Internetový e-shop Tomtop.com ponúka Mi Band 4 náramok za 29,30€ spolu aj s poštovným.

Xiaomi Mi Band 4 (Tomtop.com)


Internetový e-shop Cafago.com ponúka Mi Band 4 náramok za 37.99€ spolu aj s poštovným.

Xiaomi Mi Band 4 (Cafago.com)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close