Spravodajstvo

Pornhub, známa stránka pre dospelých, spúšťa kampaň „Stayhome“. Rozdáva prémiové účty pre všetkých

Známa stránka pre dospelých, Pronhub.com, rozdáva prémiové účty pre všetkých zadarmo. Okrem toho oznamuje, že poskytuje aj materiálnu pomoc.

Známa stránka pre dospelých, Pornhub.com, si získala v prvej polovici marca vcelku veľkú mediálnu podporu. Dôvodom je poskytnutie prémiových účtov pre obyvateľov Talianska. Cieľom prevádzkovateľov spoločnosti bolo, aby aspoň týmto spôsobom prispeli k tomu, aby ľudia necestovali a zostali doma.

Spoločnosť v priebehu včerajšieho dňa oficiálne oznámila, že prémiové účty poskytne všetkým. Dôvodom je, že situácia okolo COVID-19 neutícha ba naopak. Len pre ilustráciu, V Taliansku, kde je v rámci Európy situácia najkritickejšou, za necelé dva týždne pribudlo niekoľko desiatok tisíc nakazených. K 13.3.2020 ich bolo evidovaných približne 12,5-tisíc. Dnes ich je už viac ako 69-tisíc.

„S takmer miliardou ľudí v uzamknutí na celom svete kvôli pandémii koronavírusov je dôležité, aby sme im podali ruku a poskytli im príjemný spôsob, ako stráviť čas. Dúfame, že rozšírením našej ponuky bezplatného Pornhub Premium do celého sveta majú ľudia ďalšiu motiváciu zostať doma a vyrovnávať krivku, “povedal Corey Price, viceprezident spoločnosti Pornhub.

Pronhub_stayhome_covid-19
Zdroj: pornhub.com/stayhome

Nie len prémiové účty

Spoločnosť v boji proti tejto pandémii sa rozhodla okrem prémiových účtov pomôcť aj v „reálnom svete“.  Rozhodla sa poskytnúť 15-tisíc chirurgických masiek určených pre ochranu lekárov a pracovníkov v prvej línii v meste New York. Rovnaký počet masiek bude distribuovať aj Združeniu hasičov v New Yorku, 20-tisíc masiek venuje sestrám v Mount Sinai South Nassau, 25-tisíc dolárov na projekty zamerané na podporu sexuálnych pracovníkov (SWOP), ktorý prispieva do fondov na pomoc a 50-tisíc € pre rôzne európske organizácie na nákup ďalších masiek.

V súčasnosti je celosvetovo registrovaných takmer 423-tisíc infikovaných ľudí, z čoho sa približne 109-tisíc už uzdravilo a takmer 19 tisíc ľudí podľahlo tomuto vírusu.

COVID-19_tracker_mapa
Zdroj: bing.com/covid

Via SvetAndroida.cz

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close