SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Poriadne bezdrôtové slúchadlá nie sú drahá záležitosť. Tieto môžeš mať už za menej ako 13 eur

Tieto štýlové bezdrôtové slúchadlá momentálne kúpiš za naozaj smiešnu cenu

Bezdrôtové slúchadlá sú na trhu len zopár rokov, no behom naozaj krátkej doby sa z nich stal naozaj dostupný gadget, ktorý už nosí väčšina z nás vo vačku po celý deň. Ak ale patríš medzi jedincov, ktorí si ešte bezdrôtové slúchadlá nezakúpili, určite ti môžme dať do hľadáčika tieto bezdrôtové slúchadlá, za ktoré dáš doslova iba pár eur. 

Nepremeškajte akciu na tieto Bluetooth slúchadlá

Dostatok šťavy po celý deň

Obrovskou prednosťou týchto bezdrôtových slúchadiel je naozaj vynikajúca výdrž batérie. Vstavaná 50 mAh batéria v každom slúchadle, ako aj 1200 mAh batéria v nabíjacom boxe zabezpečuje naozaj niekoľko hodinovú výdrž, pričom väčšina z nás by postačoval aj na viac ako 2 dni pri bežnom počúvaní hudby po ceste do školy, či do práce.

Okamžité pripojenie a spárovanie

Vďaka najmodernejšiemu bezdrôtovému pripojeniu Bluetooth 5.0 je párovanie a spúšťanie slúchadiel naozaj otázkou dvoch sekúnd. Slúchadlá sa s vašim smartfónom, ako aj samé medzi sebou, spoja v jednom okamihu, vďaka čomu je možné okamžité počúvanie hudby.

bezdrotove sluchadla pod 13 eur 2_opt
Zdroj: TomTop

Ruka v ruke s pripojením Bluetooth 5.0 ide aj rýchle a jednoduché dotykové ovládanie priamo na slúchadlám, ktoré umožňuje prepínanie pesničiek, prijímanie hovorov, či ich samotné vypnutie.

Skvelý nabíjací box

I keď sme výdrž nabíjacieho boxu už spomínali, vrátime sa ku jeho bližším špecifikáciám, ktoré sú naozaj unikátne. Vrchnák samotného nabíjacieho boxu je totižto čiastočne priehľadný, čo umožňuje, že sa používateľ môže pozrieť na vnútorné indikačné ledky, ako aj malý displej, ktorý informuje o stave nabitia samotného boxu. Led indikátory zase indikujú stav nabitia samotných slúchadiel.

bezdrotove sluchadla pod 13 eur 3_opt
Zdroj: TomTop

Neobmedzujte sa pri športových aktivitách

Pre aktívnejších jedincov je určite kľúčovým parametrom odolnosť slúchadiel, ktorá je postačujúca pre akékoľvek bežné „suché“ športové aktivity. Vďaka certifikátu IPX5 môžete počítať s tým, že slúchadlá zvládnu vlhké prostredie, či prehánku počas behu.

Nepremeškajte akciu na tieto Bluetooth slúchadlá

Spomínané bezdrôtové slúchadlá nájdeš v ponuke e-shopu TomTop.com iba za 12,93 eur, tradične, s bezplatnou dopravou. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Bezdrôtové slúchadlá tip redakcie
Close
Close