SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Poriadna akčná kamera s rozlíšením 4K nemusí stáť stovky eur. Na tento kúsok ti postačí presne 25,99 eur

Chystáš sa na letnú dovolenku pri mori, poprípade plánuješ vyskúšať akčné športy? Prečo si svoje uletené zážitky nezachytiť na poriadnu kameru, aby si ich mohol následne ukázať svojim priateľom, či rodine? Pod pojmom poriadna kamera ale nemáme na mysli drahú techniku za niekoľko stoviek eur, práveže naopak. Kvalitnú akčnú kameru môžeš aktuálne zohnať naozaj za babku. 

Akčnú kameru s 4K rozlíšením nájdeš na Cafago.com

Zvládne naozaj všetko

S touto akčnou kamerou s rozlíšením až 4K môžeš vyskúšať naozaj akýkoľvek akčný šport. Vo vodotesnom obale sa z nej stáva jednoducho nástroj na natáčanie skvelých videí aj v tých najhorších podmienkach, či už pod vodou (až do 30 metrov) alebo pri pádoch z veľkej výšky. 

Zdroj: Cafago

Kvalita ako sa patrí

Určite najväčším lákadlom je práve možnosť nahrávania videa v rozlíšení až 4K, ktoré je neustále viac a viac populárne. Skvelou správou je, že kamera zároveň využíva širokouhlý (110 stupňov) objektív, vďaka ktorému zachytíte naozaj všetky potrebné momenty z vašej dovolenky. Spoľahnúť sa môžete aj na skvelé fotografie. 

Jednoduché ovládanie a skvelá konektivita

Používanie kamery je naozaj jednoduché a zvládne to ktokoľvek. Dvojica LCD displejov slúži najmä na zobrazovanie buď informácií o stave batérie, aktuálnom režime, rozlíšení, ako aj na zobrazovanie nahrávaného obrazu v reálnom čase. Budúcich majiteľov určite poteší aj skvelý ovládač, poprípade možnosť prepojiť kameru so smartfónom prostredníctvom WiFi

Čerešničkou na torte je ale cena samotnej kamery. V aktuálnom bleskovom výpredaji na e-shope Cafago.com si ju totižto môžete uchmatnúť za spomínaných 25,99 eur, tradične, bez akýchkoľvek ďalších poplatkov za dopravu. 

Akčnú kameru s 4K rozlíšením nájdeš na Cafago.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy
Close
Close