SpravodajstvoXiaomi

Populárne Xiaomi smartfóny z roku 2019 získavajú MIUI 12.5 i Android 11! Ktoré to sú?

Xiaomi sa znovu rozbieha s aktualizáciami a tentoraz prináša Android 11 i MIUI 12.5 pre populárne smartfóny zo série Redmi Note 8.

Xiaomi aktualizuje svoje smartfóny v poslednej dobe ako na bežiacom páse. Nadstavba MIUI 12.5 pomaly mieri i do starších zariadení, akým je napríklad populárny model z roku 2019. Po jeho boku však získava aktualizáciu i jeho menej vybavený brat, ktorý sa teší z aktualizácie na najnovšiu verziu Android 11. O ktoré smartfóny ide a je aktualizácia dostupná pre všetkých? A čo robiť, ak aktualizáciu neregistrujete na vašom smartfóne? Odpoveď nám prináša portál Xiaomiadictos.com a sme si istí, že čínsky gigant sa nám s aktualizáciami pre svoje smartfóny znovu rozbehol.

Redmi Note 8

Presne tak, prvým aktualizovaným smartfónom je obľúbený Redmi Note 8 z roku 2019. Základný model zo série populárnych smartfónov získava aktualizáciu na Android 11 v európskej (EU) verzii pod názvom V12.0.2.0.RCOEUXM. Aktualizácia má veľkosť 2.2GB a zatiaľ je dostupná len pre vybraných používateľov smartfónu od Xiaomi. Ak však testovanie prebehne v poriadku, v najbližších dňoch bude dostupná pre zvyšných majiteľov modelu.

Redmi Note 8 Pro

Niekoľko hodín po vypustení aktualizácie na Android 11 pre Redmi Note 8 prišla informácia o dostupnosti MIUI 12.5 pre jeho vybavenejšieho súrodenca. Tentokrát ide o globálnu (MI) verziu MIUI 12.5 pre model Redmi Note 8 Pro a nájdeme ju pod názvom V12.5.1.0.RGGMIXM. Veľkosť aktualizácie je taktiež 2.2GB a i keď ide o celkom veľkú aktualizáciu, prinesie množstvo noviniek do vášho smartfónu.

Ak však aktualizáciu neregistrujete vo vašom smartfóne, mohlo sa stať, že máte inú verziu MIUI vo vašom smartfóne. Taktiež však ide o aktualizáciu vypúšťanú postupne, a preto ak máte v smartfóne rovnako globálnu verziu systému, nemusí byť pre vás ešte dostupná. V najbližších dňoch by však mala byť dostupná pre všetkých a z najnovšieho systému sa budete môcť tešiť aj vy.

Séria Redmi Note 8 od Xiaomi si aktualizácie rozhodne zaslúži, pretože i napriek jej veku je stále veľmi využívanou. Nezabudnime však spomenúť, že ide zrejme o posledné veľké aktualizácie pre smartfóny. Vlastíte niektorý z nich aj vy? Pochváľte sa nám v komentároch!

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close