APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Populárna aplikácia IrfanView je dostupná v obchode | APLIKÁCIE

Posledné dni sa s novými populárnými aplikáciami roztrhlo ako keby vrece v rámci Windows Store obchodu. Mohli sme byť svedkami sprístupnenia napríklad populárnej aplikácie Spotify, Inkscape, Music Maker a ďalších.

Dnes máme pre vás ďalšiu skvelú správu, konkrétne reč je o populárnej aplikácii IrfanView, ktorá je dostupná vo Windows obchode od včerajšieho dňa. Aplikácia je vhodná pre všetkých, ktorí majú slabšie zariadenia a potrebujú podporu prehliadania viacerých formátov fotografií (napr.: ANI/CUR, ASF, AU/SND, AVI, BMP/DIB, CLP, EMF/WMF, GIF, ICO/ICL/EXE/DLL, JPG, MPG/M2TS/MP4/MKV, PBM/PGM/PPM, PCX/DCX, PNG, PSD, TGA, TIF, TTF, TXT, WAV…).

IrfanView pre Windows 10 – rozhranie aplikácie

Zdroj: vlastný

Aplikácia poskytuje okrem klasickej možnosti prezerania fotografií aj ich editáciu. Dostupná je zadarmo a v 32 a 64-bitovej verzii. Stiahnete ju cez odkaz nižšie.

IrfanView
IrfanView
Developer: ‪Irfan Skiljan (IrfanView)‬
Price: Free

Zdroj: vlastný, za tip na článok ďakujeme Petrovi Bystrickému

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close