APLIKÁCIE A HRYWindows

Populárna aplikácia Concepts z iOS prichádza na Windows 10 platformu. Má ambíciu nahradiť nielen skicár, ale aj profesionálne editory | APLIKÁCIE

Microsoft obchod sa rozrastá o ďalšiu cennú aplikáciu, ktorá má ambíciu nahradiť viacero hodnotných programov určených na editáciu obrázkov. Reč je konkrétne o populárnej aplikácii Concepts, ktorú poznajú primárne používatelia konkurenčnej platformy iOS.

Aplikácia Concepts  je dostupná aj pre Windows 10 platformu

Concepts aplikácia v rámci iOS obchodu zbiera jedno pozitívne hodnotenie za druhým a zároveň sa hrdí viacerými oceneniami. Aplikácia poskytuje pokročilé možnosti úpravy obrázkov ako aj fotografií. Napríklad v rámci možností editácie ponúka prácu s viacerými vrstvami, vektormi a podobne. Čerešničkou na torte je podpora dotykového ovládania, vrátane dotykového pera Surface Pen a zariadenia Surface Dial.

Ak vás aplikácia zaujala tak ju stiahnete z Microsoft obchodu z odkazu nižšie. Dostupná je zadarmo v základnom balíku. V prípade odomknutia pokročilých funkcií si už budete musieť priplatiť niekoľko € prostredníctvom  in-app nákupov.

Concepts
Concepts
Developer: ‪TopHatch, Inc.‬
Price: Free+

Zdroj: vlastný, Microsoft Store

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close