APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindowsWindows 10 Mobile

Popcornflix prichádza na Windows 10. Zadarmo streamuje filmy.

Popcornflix je služba, ktorá zadarmo poskytuje prehrávanie (streamovanie) mnohých filmov. Appka prichádza v tejto dobe na Windows 10 ako univerzálna (UWP), čo znamená, že bude dostupná na všetkých vašich Windows 10 zariadeniach.

V aplikácií budete musieť vydržať nejaké tie reklamy, ale za odmenu vám poskytne viacero titulov od veľkých štúdií, ale aj od menších – nezávislych vydavateľov.

Aplikácia sa zdá byť prevedenie desktopovej verzie na mobilnú pomocou projektu Westminster, ale vyzerá byť veľmi kvalitne a pekne spracovaná.

Popcornflix na Windowse 10:

popcornflix windows 10 uwp

Samozrejme, keďže ide o zadarmo službu, tak tu nenájdete najnovšie tituly z kín, ale skôr pravé klasiky ako je napr. American Werewolf, ale objavia sa občas aj celkom nedávne tituly ako sú Monster alebo Paranormal Activity.

Originálne je Popcornflix dostupný le pre USA a Kanadu, ale pomocou hocijakej zadarmo VPN služby si môžete túto službu užívať aj vy.

zdroj: windowscentral

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close