APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindows

Pomocou Windows 10 môžete ovládať už aj hudbu v smartfóne

Aplikácia Váš telefón pre počítač získala novú funkciu. Používatelia môžu ovládať hudbu v smartfóne

Začiatkom mája sme Vás informovali o tom, že Microsoft do aplikácie Váš telefón, ktorá prepája smartfón s počítačom, plánuje priniesť novú funkciu, ktorá umožňuje prehĺbiť komunikáciu medzi zariadeniami.

Nová funkcia je na svete

Desktopová verzia aplikácia bola doteraz schopná zobrazovať notifikácie, prijímať a odosielať správy, telefonovať prostredníctvom smartfónu, reagovať na notifikácie, ako aj kopírovať obrázky a fotografie z galérie smartfónu do počítača. V prípade vybraných zariadení Samsung, aplikácia dokonca umožňuje zrkadlenie zariadenia do počítača.

Najnovšia aktualizácia aplikácia pre počítač, ktorú Microsoft začal postupne uvoľňovať v priebehu posledných dní, umožňuje používateľom ovládať hudbu v smartfóne. Ako môžete vidieť na obrázku nižšie, tak v spodnej časti pribudla možnosť ovládania hudby. Používateľ konkrétne môže pozastaviť/spustiť prehrávanie hudby, alebo prepnúť skladbu na ďalšiu, resp. predošlú.

Váš telefón_ovladanie hudby
Zdroj: Vosveteit.sk

Verzia aplikácie, v ktorej sa objavila nová funkcia je 1.20041.88.0. V prípade, ak by ste si chceli aktualizovať, prípadne stiahnuť aplikáciu Váš telefón, tak ju nájdete na odkazoch nižšie.

Your Phone
Your Phone
Developer: ‪Microsoft Corporation‬
Price: Free

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close