Pracovné ponuky
APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindows

Pomocou Windows 10 môžete ovládať už aj hudbu v smartfóne

Aplikácia Váš telefón pre počítač získala novú funkciu. Používatelia môžu ovládať hudbu v smartfóne

Začiatkom mája sme Vás informovali o tom, že Microsoft do aplikácie Váš telefón, ktorá prepája smartfón s počítačom, plánuje priniesť novú funkciu, ktorá umožňuje prehĺbiť komunikáciu medzi zariadeniami.

Nová funkcia je na svete

Desktopová verzia aplikácia bola doteraz schopná zobrazovať notifikácie, prijímať a odosielať správy, telefonovať prostredníctvom smartfónu, reagovať na notifikácie, ako aj kopírovať obrázky a fotografie z galérie smartfónu do počítača. V prípade vybraných zariadení Samsung, aplikácia dokonca umožňuje zrkadlenie zariadenia do počítača.

Najnovšia aktualizácia aplikácia pre počítač, ktorú Microsoft začal postupne uvoľňovať v priebehu posledných dní, umožňuje používateľom ovládať hudbu v smartfóne. Ako môžete vidieť na obrázku nižšie, tak v spodnej časti pribudla možnosť ovládania hudby. Používateľ konkrétne môže pozastaviť/spustiť prehrávanie hudby, alebo prepnúť skladbu na ďalšiu, resp. predošlú.

Váš telefón_ovladanie hudby
Zdroj: Vosveteit.sk

Verzia aplikácie, v ktorej sa objavila nová funkcia je 1.20041.88.0. V prípade, ak by ste si chceli aktualizovať, prípadne stiahnuť aplikáciu Váš telefón, tak ju nájdete na odkazoch nižšie.

Your Phone
Your Phone
Developer: ‪Microsoft Corporation‬
Price: Free

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Aktualizacia aplikacia Microsoft nova funkcia Ovládanie hudby Váš telefón

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close