NávodyXiaomi

Pomocou tejto skrytej funkcie v MIUI vo vašom Xiaomi, môžete zlepšiť kvalitu prehrávaného zvuku

Pozrite sa na túto skrytú funkciu v MIUI nadstavbe, prostredníctvom ktorej viete zlepšiť kvalitu prehrávaného zvuku, aby bol čistejší.

MIUI nadstavba vo všeobecnosti patrí medzi nadstavby výrobcov smartfónov, ktoré sú viac chválenými, ako karhanými. Dôvodom sú najmä funkcie, ktoré častokrát v prípade konkurenčných zariadení, nenájdeme. Dnes by sme vám chceli dať do pozornosti jednu z funkcií, ktorá je dobre schovanou v útrobách Xiaomi, Redmi, ale i Poco smartfónov a dokáže vám dopomôcť k lepšej kvalite prehrávaného zvuku. Poďme sa na ňu teraz spolu pozrieť.

Takto môžete zlepšiť kvalitu zvuku vo vašom Xiaomi

Na to, aby sme mohli zvýšiť kvalitu zvuku, aby bol čistejším, potrebujeme aktivovať v smartfóne Panel s nástrojmi. Ide o funkciu, ktorú možno zapnúť prostredníctvom Špeciálnych funkcií vášho zariadenia, ktoré nájdeme v Nastaveniach zariadenia. Potom, ako otvoríme Nastavenia smartfónu a zvolíme možnosť Špeciálne funkcie, tak je potrebné zapnúť Panel s nástrojmi (Nástroje videa).

Potom, ako aktivujete panel s nástrojmi, tak si otvorte položku Spravovať aplikácie videa. Potom si pridajte aplikácie, pri ktorých chcete mať dostupný tento panel. Pridať si môžete aj iné aplikácie, ako sú aplikácia určené na prehrávanie videí. Môže ísť napríklad o aplikácie ako Spotify, Hudbu a ďalšie.  Panel s nástrojmi videa nájde využitie pri každej aplikácii, ktorá ponúka audiovizuálny obsah.

Teraz, keď si otvoríte aplikáciu, napríklad Spotify, tak popri bočnej stene budete mať vodorovnú čiarku, ktorú otvorte potiahnutím prsta smerom od okraja obrazovky do vnútra. Následne, ako môžete vidieť na druhej snímke, dôjde k vyvolaniu panelu s nástrojmi. V ďalšom kroku zvoľte možnosť Zvuk a zmeňte prednastavenú hodnotu z 0 na 3. Hotovo, prehrávaný zvuk bude čistejším.

Funkciu vyššie sme testovali na smartfóne (Poco F2 Pro) s verziou MIUI 12.5.2 Global. Pevne veríme, že ju budete mať k dispozícii aj v prípade iných verzií MIUI.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close