ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYNávody

Pomocou tejto aplikácie môžete zmeniť vzhľad ovládanie hlasitosti vo vašom Androide

Neprehliadajte túto aplikáciu, pomocou ktorej môžete zmeniť vzhľad ovládania hlasitosti

Android zariadenia majú jednu veľkú výhodu v porovnaní  s iOS smartfóny, dôvodom je, že si v nich dokážeme takmer všetko prispôsobiť podľa svojho gusta. Len niekoľko dní dozadu sme vám priniesli návod, ako si je možné pridať do notifikačnej lišty skratky na aplikácie, či rôzne aktivity. Napríklad, aby ste si prostredníctvom jedného kliknutia zapli aplikáciu Google Mapy v režime šoférovania.

Dnes by sme vám chceli dať do pozornosti ďalšiu šikovnú aplikáciu, pomocou ktorej si môžete prispôsobiť vzhľad ovládania hlasitosti. V niektorých prípadoch dokonca môžete rozšíriť aj funkcionalitu týchto nastavení.

Neprehliadajte šikovnú aplikáciu Volume Styles

Volume Styles je šikovnou aplikáciou od známeho vývojára, ktorý stojí napríklad za aplikáciou Super Status Bar, či Tile Shortcut. Stiahnuť ju môžete z obchodu Google Play prostredníctvom odkazu nižšie. Dostupnou je zadarmo.

Aplikácia vo svojej podstate slúži na to, aby ste si mohli prispôsobiť rozhranie ovládania hlasitosti. Jej nastavenie je veľmi jednoduché. Potom, ako si stiahnete aplikáciu a otvoríte ju, tak kliknite na možnosť „Štart“. Systém vás následne presmeruje do nastavení smartfónu, kde budete musieť povoliť aplikácií, aby mohla „plávať“ nad ostatnými (Accessibility Services > Viac stiahnutých služieb > Volume Styles > Zapnuté).

Následne si budete môcť vybrať z desiatok preddefinovaných dizajnov, ktoré nájdete v rôznych zariadeniach. Napríklad, budete si môcť nastaviť ovládanie hlasitosti, ktoré nájdete v telefónoch Xiaomi, Samsung, Huawei, vo Windows 10 a podobne.

Na záver nám dovoľte dať vám do pozornosti ďalšie sekcie v rámci aplikácie, pomocou ktorých si môžete prispôsobiť vzhľad. Nájdete ich v spodnej časti obrazovky – Style Settings, či Customize.

Volume Styles_ako nastavit_dalsie sekcie
Zdroj: Vosveteit.sk

Mimochodom, nezabudnite si zároveň vypnúť optimalizáciu batérie pre danú aplikáciu. V inom prípade sa vám po pár desiatkach minút aplikácia automaticky vypne. Urobíte tak pomocou cesty Nastavenia > Batéria a výkon > Aplikácie a šetrenie batérie > vyhľadajte teraz aplikáciu a nastavte jej „Žiadne obmedzenia“. Následne sa vám aplikácia nebude automaticky vypínať a bude neustále bežať na pozadí.

Páčil sa vám tip na  aplikáciu? Ak áno, tak podporte tento článok zdieľaním prostredníctvom sociálnych sietí.

Mohlo by Vás zaujímať

Zobraziť komentáre
Close
Close