APLIKÁCIE A HRYNávodySpravodajstvo

Pomocou tejto aplikácie môžete vyskúšať vo svojom smartfóne Google Kameru. Idete do toho?

Pomocou aplikácie GCamloader si môžete stiahnuť Google Kameru aj do vášho smartfónu. Pozrite sa, ako na to

Keď príde reč na aplikácie určené pre kameru smartfónu, tak väčšina odpovie, že tou najlepšou voľbou je Google Kamera, ktorú nájdeme na smartfónoch spoločnosti Pixel. Spoločnosť Google ju však bohužiaľ nesprístupnila pre širokú verejnosť, ale aj napriek tomu je dostupnou pre mnoho Android zariadení. Poďakovať za to môžeme vývojárom aplikácie GCamloader, ktorí vytvorili porty pre desiatky zariadení.

Vyskúšajte si GCamloader

Aplikácia GCamloader funguje na veľmi jednoduchom princípe. Najprv si ju je však potrebné stiahnuť. Môžete tak urobiť prostredníctvom obchodu Google Play. Odkaz na stiahnutie nájdete nižšie.

GCam Loader
GCam Loader
Developer: Tech in Deep
Price: Free

Potom, ako ste si stiahli  a nainštalovali aplikáciu, tak si vyhľadajte váš model smartfónu zo zoznamu dostupných zariadení (pozn. redakcie: v prípade, ak si nenájdete svoj model smartfónu, tak zvoľte ten, ktorý je „najbližšie“ k vášmu zariadeniu. Napríklad model z produktovej rady zariadení, ktorý máte).

Následne zvoľte možnosť stiahnutia aplikácie. Potom, ako stiahnete inštalačný balíček, tak vás aplikácia vyzve, aby ste povolili inštaláciu aplikácií z neznámych zdrojov. V tomto konkrétnom prípade, budete musieť povoliť inštaláciu aplikácií pre Google Drive (dôvodom je, že inštalačný balíček bol stiahnutý z Google Drive, prostredníctvom ktorého prebehne aj inštalácia). Po povolení inštalácií aplikácií z neznámych zdrojov, prebehne samotný proces nahrania Google Kamery do vášho zariadenia.

Hotovo. Následne môžete používať Google Kameru vo vašom smartfóne.

Via xiaomitoday.it

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close