APLIKÁCIE A HRYNávody

Pomocou tejto Android aplikácie môžete nájsť zapatrošené Bluetooth hodinky, či fitness náramok

Pomocou aplikácie Wunderfind môžete nájsť zapatrošené Bluetooth zariadenia

Mnohí z nás dnes v oveľa väčšej miere využívajú bezdrôtové zariadenia s podporou technológie Bluetooth ako tomu bolo v minulosti. Dôvodom je, že nám ponúkajú väčšiu flexibilitu vrátane komfortu. Ide o rôzne chytré hodinky, fitness náramky, slúchadlá, ovládače a podobne. Zároveň ide však o vcelku drobné zariadenia, ktoré z času na čas zapatrošíme. V niektorých prípadoch ich nájdeme v priebehu krátkej doby, a inokedy to trvá dni, či týždne. Na tento problém zapatrošených zariadení reaguje aplikácia Wunderfind: Nájsť zariadenie – Slúchadlá.

Pomocou tejto aplikácie môžete nájsť zapatrošené Bluetooth zariadenia

Ako sme vyššie spomínali, tak ide o vskutku o veľmi jednoduchú, ale účinú aplikácia, ktorá je schopnou aktívne monitorovať Bluetooth zariadenia vo vašom okolí.

Potom, ako stiahnete aplikáciu, tak ju vo svojej podstate stačí už len zapnúť a nič ďalej nemusíte robiť. Ako môžete vidieť nižšie v náhľade, tak uvidíte zoznam aktívnych Bluetooth zariadení vo vašom okolí spolu s orientačnou vzdialenosťou od vás.

ako najst stratene bluetooth zariadenia_1
Zdroj: Vosveteit.sk

Následne stačí kliknúť na zariadenie, ktoré chcete nájsť. Potom uvidíte radar, ktorý vám bude ukazovať, či sa od predmetu vzďaľujete, alebo naopak približujete.

ako najst stratene bluetooth zariadenia_2
Zdroj: Vosveteit.sk

Druhým dychom treba dodať, že na identifikáciu stratených zariadení je potrebné, aby mali aktívnu funkciu Bluetooth. Preto pomocou tejto aplikácie môžete nájsť hodinky, či rôzne fitness náramky, ktoré majú Bluetooth funkciu neustále aktívnou.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close