SpravodajstvoTECHNOLÓGIEZariadenia

„Pomoc je na ceste,“ tvrdí Google. Nové smartfóny strednej triedy Pixel 3a Pixel 3a XL uvidíme už 7. mája

Zrejme pre žiadneho technologické nadšenca nie je žiadnou novinkou, že spoločnosť Google už dlhšiu dobu pracuje na smartfónoch Google Pixel strednej triedy. Nové smartfóny ponesú označenie Pixel 3a a Pixel 3a XL. Budúcim majiteľom by tak mali byť sprístupnené prémiové funkcie spoločnosti Google, ako aj unikátne služby a čistý Android a to za oveľa prijateľnejšiu cenu, narozdiel od vlajkonosičov Pixel 3 a Pixel 3 XL. Doposiaľ sme ale netušili, kedy plánuje Google nové smartfóny predstaviť. Najnovšie propagačné materiály Googlu ale poukazujú na dátum 7. mája, čiže prvý deň konferencie Google I/O. 

Nový hardvér po boku Androidu Q

Spomínaná konferencia je každoročne zameraná najmä na predstavenie novej verzie operačného systému Android. Tentokrát bude ale nový Android Q stáť po boku viacerých hardvérových noviniek, ktoré rozšíria rady zariadení Google Pixel.

„Pomoc je na ceste“

Na stránkach Google sa objavili propagačné materiály spoločnosti Google, ktoré poukazujú práve na dátum 7. mája. Materiály a pozvánky na konferenciu taktiež nesú slogan „Help is on the way“, čiže „Pomoc je na ceste“. Google s tým zrejme čiastočne naznačuje, že nové smartfóny Pixel 3a majú ostatným výrobcom ukázať, ako sa robia dokonalé smartfóny strednej triedy. Či ale naozaj Google ohromí konkurenciu, zistíme až po samotnom predstavení.

Na pomoc prichádzajú aj Avengeri

Google spoločne s predstavením Pixelov a nového Androidu plánuje predstaviť novú sériu emotikonov – Playmoji. Tie si spoločnosť pripravila v spolupráci s Marvelom. Ako predloha poslúžil film Avengers: Endgame a jeho hlavní hrdinovia.

Zdroj: Google Store via 9to5google.com, úvodný obrázok (Google)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Google Google Pixel Google Pixel 3a Google Pixel 3a XL
Close
Close