SpravodajstvoTECHNOLÓGIE

Pokémoni majú na svedomí ďalší život. 67 ročný muž umrel keď chytil vzácneho pokémona

Pokémoni sú jednoducho fenomén aj napriek tomu, že v našich končinách ošiaľ okolo nich opadol, ale to sa netýka ostatných regiónov sveta. Pravidelne sa na internete objavujú správy spojené s negatívmi vplyvmi tejto hry na samotných hráčov, a dnes sa objavila ďalšia, ktorá má na svedomí život 67 ročného muža.

Liang Weiming, bol 67 ročný starší pán zo Singapuru, ktorého chytenie vzácneho pokémona stálo život. Podarilo sa mu totiž chytiť vzácneho pokémona, Laprasa, ktorého je v jeho končinách takmer nemožné chytiť. Následná radosť z nového úlovku, ktorý mu pasoval do jeho zbierky 200 pokémonov mu spôsobila infarkt, ktorý sa mu stal aj osudným.

Zdroj: Phonearena

Jeho manželka neskôr potvrdila, že manžel mal problémy so srdcom, a vyvolané nadšenie z chytenia Laprasa mohlo prispieť k spusteniu infarktu.

Zdroj: PhoneArena

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close