Spravodajstvo

Microsoft hľadá cestu ako dostať Pokemon Go na Windows 10 Mobile

Nejedného nadšenca moderných technológií nepotešila správa o nedostupnosti revolučnej hry Pokemon Go na Windows 10 Mobile zariadenia. Troška nového svetla priniesol Microsoft v dnešných ranných hodinách, kedy potvrdil na základe petície používateľov Windows zariadení, že Windows Store tím hľadá cestu ako dostať túto hru do obchodu.

pokemon go windows 10 mobile
© neowin.net

Dnes Microsoft má viacero možností ako dopomôcť vývojárskemu štúdiu stojaciemu za hrou Pokemon Go, a to buď podporou zo strany vývojárov z Microsoftu a využiť most na transformáciu aplikácií Islandwood, ktorý bol použitý napríklad pri Facebook Messengeri, alebo druhá možnosť je ktorí by následne hru priniesli do obchodu.

Uvítali by ste aj vy Pokemon Go vo vašom Windows telefóne?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close