APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindows 10 Mobile

HRY | Pokémon GO klient dostal aktualizáciu. Prináša viacero vylepšení!

Zatiaľ čo oficiálny klient pre Pokémon GO existuje pre Android a iOS platformu od Nianticu, tak pre Windows Phone je dostupná len aplikácia tretej strany od samotných fanúšikov tejto návykovej hry.

Novinky, ktoré priniesla aktualizácia

UWP klient (najnovšia verzia je v1.0.29) dostal počas dnešného dňa aktualizáciu, ktorá prináša viacero noviniek. Podľa logu poteší napríklad lepšia výdrž batérie, pridanie Pokedexu, Item inventára, notifikácie o zvyšovaní vášho LVL, liahnutí vajíčok, vylepšenia UI (rozhrania), oprava chýb pri chytaní pokémonov, či ďalších vylepšení a opráv.

Najnovšiu verziu aplikácie stiahnete tu a nainštalujete ju podľa tohto návodu. Mimohcodom nezabudnite si prečítať aj článok, v ktorom sme vám priniesli viacero tipov ako hrať hru Pokémon Go efektívnejšie.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close