SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Poisti si svoje každodenné cestovanie za volantom s touto skvelou FullHD kamerou, ktorá aktuálne stojí iba 14 eur

Chcete sa v budúcnosti vyhnúť zbytočným opletačkám a nechcete nechať ani len sekundu jazdy v aute na náhodu? S touto autokamerou KKmoon sa nemusíte zbytočne stresovať, pretože neustále zaznamenáva cestu pred Vami v perfektnom FullHD rozlíšení. Vďaka špičkovým funkciám a vynikajúcej kvalite obrazu sa z nej stáva najlepšie riešenie na nahrávanie vašej jazdy. 

FullHD autokameru KKmoon nájdeš na Cafago.com

Špecifikácie kamery KKmoon

Dashcamera KKmoon je vybavená 12MP fotoaparátom s rozpätím až 170 stupňov, ktorý dokáže nahrávať FullHD video na postačujúcich 24fps. Na zadnej strane kamery sa nachádza 3-palcový LCD displej, na ktorom je možné pozerať zábery z kamery. V kamere sa taktiež nachádza aj zabudovaný mikrofón, ktorý sa zapne vždy po zapnutí nahrávania, slot na SDkartu (až 32GB) a 200mAh batéria, ktorá sa dá samozrejme nabíjať aj pomocou autonabíjačky.

Zdroj: cafago.com

Funkcie a výbava kamery 

  • Možnosť výberu medzi režimom nahrávania a režimom fotografie.
  • Nahrávanie slučiek: Nepretržité nahrávanie automaticky prepíše najstaršie zábery, čím zabezpečuje efektívne využitie ukladacieho priestoru.
  • Umiestnenie dátumu a času priamo do záznamu.
  • Jednoduchá montáž na sklo vďaka prísavnému držiaku.
  • Detektor pohybu – kamera sa zapne automaticky po detekovaní pohybu, vďaka čomu môžete odhaliť aj prípadných lúpežníkov.

Spoločnosť KKmoon nie je na trhu žiadnym nováčikom a jej autokamery patria už dlhé roky medzi tie najpopulárnejšie na celom svete. Jedným z najpredávanejších modelov je práve tento model, ktorého cenovka normálne presahuje hranicu 35 eur. Vďaka špeciálnemu zľavovému kupónu CC5255 zrazíte jej cenu na vynikajúcich 14,38 eur, tradične, s bezplatnou dopravou. 

Tip pre vás  Cena najobľúbenejšieho holiaceho strojčeku od Xiaomi klesla ešte nižšie! Strojček Xiaomi SO WHITE ES03 jednoducho musíš mať

FullHD autokameru KKmoon nájdeš na Cafago.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy
Close
Close