Pracovné ponuky
SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Poisti si svoje každodenné cestovanie za volantom s touto skvelou FullHD kamerou, ktorá aktuálne stojí iba 14 eur

Chcete sa v budúcnosti vyhnúť zbytočným opletačkám a nechcete nechať ani len sekundu jazdy v aute na náhodu? S touto autokamerou KKmoon sa nemusíte zbytočne stresovať, pretože neustále zaznamenáva cestu pred Vami v perfektnom FullHD rozlíšení. Vďaka špičkovým funkciám a vynikajúcej kvalite obrazu sa z nej stáva najlepšie riešenie na nahrávanie vašej jazdy. 

FullHD autokameru KKmoon nájdeš na Cafago.com

Špecifikácie kamery KKmoon

Dashcamera KKmoon je vybavená 12MP fotoaparátom s rozpätím až 170 stupňov, ktorý dokáže nahrávať FullHD video na postačujúcich 24fps. Na zadnej strane kamery sa nachádza 3-palcový LCD displej, na ktorom je možné pozerať zábery z kamery. V kamere sa taktiež nachádza aj zabudovaný mikrofón, ktorý sa zapne vždy po zapnutí nahrávania, slot na SDkartu (až 32GB) a 200mAh batéria, ktorá sa dá samozrejme nabíjať aj pomocou autonabíjačky.

kkmoon dashkamera_opt
Zdroj: cafago.com

Funkcie a výbava kamery 

  • Možnosť výberu medzi režimom nahrávania a režimom fotografie.
  • Nahrávanie slučiek: Nepretržité nahrávanie automaticky prepíše najstaršie zábery, čím zabezpečuje efektívne využitie ukladacieho priestoru.
  • Umiestnenie dátumu a času priamo do záznamu.
  • Jednoduchá montáž na sklo vďaka prísavnému držiaku.
  • Detektor pohybu – kamera sa zapne automaticky po detekovaní pohybu, vďaka čomu môžete odhaliť aj prípadných lúpežníkov.

Spoločnosť KKmoon nie je na trhu žiadnym nováčikom a jej autokamery patria už dlhé roky medzi tie najpopulárnejšie na celom svete. Jedným z najpredávanejších modelov je práve tento model, ktorého cenovka normálne presahuje hranicu 35 eur. Vďaka špeciálnemu zľavovému kupónu CC5255 zrazíte jej cenu na vynikajúcich 14,38 eur, tradične, s bezplatnou dopravou. 

FullHD autokameru KKmoon nájdeš na Cafago.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close