SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Microsoft zastaví funkčnosť Skype pre WP 8 a 8.1 začiatkom roka 2017

Niekoľko týždňov dozadu sme vám priniesli informácie týkajúce sa ukončenia podpory Microsoftu aplikácie Skype pre Windows Phone 8 a Windows Pohne 8.1 zariadenia, spolu s niekoľkými ďalšími operačnými systémami, ktorá bola ohlásená na obdobie niekedy okolo októbra tohto roka.

Čo bude ďalej s aplikáciou Skype?

Na stránkach aplikácie Skype bol aktualizovaný obsah týkajúci oficiálnej podpory pre Windows 10 Mobile, Windows Phone 8 a 8.1, z ktorého vyplýva, že Microsoft definitívne končí s podporou aplikácie od októbra pre staršie verzie OS ako je Windows 10 Mobile. Následne aplikácia bude funkčná (pravdepodobne s nejakými obmedzeniami) len začiatkom roka 2017, následne aplikácia prestane fungovať. Mimochodom rovnaký osud čaká aj používateľov Windows RT.

podpora aplikacie skype pre windows

Čo sa týka jednotlivých obmedzení, ktoré nebudú fungovať na WP 8 a 8.1 Microsoft zatiaľ nespresnil, ale hneď ako sa dozvieme nejaké novinky tak vás budeme informovať.

Akú verziu operačného systému vo vašom smartfóne používate vy?

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na info@vosveteit.sk. My sa ti ozveme späť
Close
Close