SpravodajstvoTECHNOLÓGIEZariadenia

Podľa novo objavených certifikácií sa Microsoft chystá priniesť dve zariadenia

Microsoft sa podľa všetkého chystá predstaviť dve nové zariadenia koncovým používateľom. Totiž v rámci certifikácií  (China Compulsory Certificare) sa objavili  nové zariadenia.

Jedným z nich je aj produkt z línie Surface zariadení, ktorý nesie označenie (Surface) Pro 5, malo by sa teda jednať o ďalšiu generáciu 2-in-1 prístrojov. Podľa všetkého sa však  bude jednať skôr len o „upgrade hardwaru“ v podobe novej generácie procesorov z dielne spoločnosti Intel – Kaby Lake a pravdepodobne aj ostatných parametrov, napríklad v podobe displeja RAM pamäte,…, avšak tieto informácie budú známe pravdepodobne až neskôr. Druhé zariadenia podľa všetkého bude z kategórie nositeľného hardwaru, totiž podľa popisu by sa malo jednať o novú generáciu inteligentných okuliarov HoloLens.

Zdroj: Twitter

Spoločnosť tieto zariadenia sa najpravdepodobnejšie chystá predstaviť už v priebehu budúce mesiaca počas eventu Build 2017, ktorý je prvou väčšou udalosťou, ktorá sa bude konať v nasledujúcich mesiacoch.

Zdroj: Twitter

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close