SpravodajstvoXiaomi

Podľa DXOMark testu je Xiaomi Mi Mix 3 jedným z najlepších fotomobilov na trhu

Zhruba mesiac dozadu sme vám priniesli report o novom smartfóne iPhone XS Max, ktorý zamiešal kartami medzi najlepšími fotomobilmy na trhu. Vďaka celkovému skóre 105 bodov sa umiestnil na 2. priečke, za smartfónom Huawei P20 Pro.

Najnovšie predstavený smartfón Mi Mix 3 z kuchyne čínskeho giganta hoci nenarušil dominanciu prvých dvoch zariadení na trhu, ale na druhej strane odsunul za seba smartfóny ako Huawei P20, Xiaomi Mi 8 a ďalšie. V rámci DXOMark testov získal dokopy 103 bodov vďaka čomu spolu aj so smartfónmi HTC U12+ a Samsung Galaxy Note 9 okupuje 3. priečku.

Xiaomi Mi MIx 3 fotoaparat test
Zdroj: XiaomiToday.com

Ako môžete vidieť nižšie tak spoločnosť Xiaomi získala v prípade fotografií 108 bodov. O niečo horšie dopadla v prípade videí kde bodový zisk dosiahol hodnotu „len“ 93 bodov.

Zdroj: XiaomiToday.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close