SpravodajstvoXiaomi

Podľa DXOMark testu je Xiaomi Mi Mix 3 jedným z najlepších fotomobilov na trhu

Zhruba mesiac dozadu sme vám priniesli report o novom smartfóne iPhone XS Max, ktorý zamiešal kartami medzi najlepšími fotomobilmy na trhu. Vďaka celkovému skóre 105 bodov sa umiestnil na 2. priečke, za smartfónom Huawei P20 Pro.

Najnovšie predstavený smartfón Mi Mix 3 z kuchyne čínskeho giganta hoci nenarušil dominanciu prvých dvoch zariadení na trhu, ale na druhej strane odsunul za seba smartfóny ako Huawei P20, Xiaomi Mi 8 a ďalšie. V rámci DXOMark testov získal dokopy 103 bodov vďaka čomu spolu aj so smartfónmi HTC U12+ a Samsung Galaxy Note 9 okupuje 3. priečku.

Zdroj: XiaomiToday.com

Ako môžete vidieť nižšie tak spoločnosť Xiaomi získala v prípade fotografií 108 bodov. O niečo horšie dopadla v prípade videí kde bodový zisk dosiahol hodnotu „len“ 93 bodov.

Zdroj: XiaomiToday.com

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  Xiaomi potvrdzuje vybrané špecifikácie ešte nepredstaveného zariadenia Redmi K20. Máme sa na čo tešiť
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close