SpravodajstvoXiaomi

Poco M4 Pro predsa len príde v blízkej dobe! Tento model môže priniesť výbavu, s ktorou bude bestsellerom!

Poco M4 Pro má byť ďalším zástupcom lacných smartfónov s 5G konektivitou. Pozrite sa, čo o pripravovanom zariadení zatiaľ vieme.

Len pred pár mesiacmi spoločnosť Poco predstavila svoj model, ktorý získal veľmi pozitívne ohlasy medzi milovníkmi lacných smartfónov. Bol ním Poco M3 Pro 5G za ktorý by ste sa určite nemuseli hanbiť. Model s cenou pod 200€ ponúkol 5G konektivitu, veľmi solídny výkon vďaka čipsetu MediaTek Dimensity 700 a veľmi dobré ohlasy si získala i kamera. Tá síce mala len 48-megapixelový hlavný snímač, no na svoju triedu dokázal konkurovať i oveľa drahším smartfónom z vyšších tried. Najnovšie nám však portál Xiaomiadictos.com dáva na vedomie, že spoločnosť Poco chystá jeho nástupcu. Ten by mohol byť predstavený vo veľmi blízkej dobe a čo je najlepšie, poznáme o ňom hneď niekoľko informácií.

Na ceste sú ďalšie zariadenia z radov Poco

Po poslednom modeli, ktorý bol skôr sklamaním z predstavovania z radov Poco sa zdá, že táto spoločnosť plánuje priniesť ďalšie modely. Posledné predstavovanie bolo totiž naplánované na 30.9. a očakávali sme predstavenie minimálne modelov Poco X4 či Poco M4. Namiesto nich sme sa však dočkali len zariadenia s názvom Poco C31, ktorý je určený len pre Indiu.

A aby toho nebolo málo, toto zariadnie je vernou kópiou zariadenia z minulého roku, ktoré u nás poznáme pod názvom Redmi 9C a zmeny sa dočkal len displej, ktorý je o niečo väčší. Model s Androidom 10 sme však naozaj od Xiaomi nečakali. Už v blízkej dobe by však Poco mohlo naplánovať ďalšiu konferenciu, kde by sme sa naozaj mohli dočkať ďalšej novinky. A touto novinkou by mal byť práve spomínaný Poco M4 Pro.

Čo o pripravovanom smartfóne vieme?

Začneme hneď tou najdôležitejšou a najlepšou správou. Kód smartfónu už teraz odhaľuje, že zariadenie bude dostupné i na globálnom trhu. V názve s označením 21091116AG písmenko G na konci značí totiž globálnu distribúciu modelu. Certifikácia nového zariadenia však ďalej poukazuje opäť na čipset od spoločnosti MediaTek. A milovníci lacných smartfónov by sa mali mať na pozore, pretože táto prítomnosť čipsetu od MediaTeku značí nižšiu cenu zariadenia. Ďalej očakávame i prítomnosť 5G konektivity, ktorá sa opäť raz priblíži i do nižšej triedy.

Nie je zatiaľ známe, na kedy spoločnosť Poco naplánuje predstavenie nového Poco M4 Pro. Každopádne vieme, že by sme sa tento rok ešte mali dočkať populárnych modelov, akými je Poco X3 NFC a Poco M3. O ďalších informáciách vás samozrejme budeme informovať.

Fandíte spoločnosti Poco, alebo preferujete iné značky zo skupiny Xiaomi? A vlastníte niektorý smartfón z tohto radu? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close