SpravodajstvoXiaomi

Poco X3 od Xiaomi sa objavil na reálnych fotografiách. Takto bude vyzerať!

Na verejnosť sa dostalo hands-on video so zariadením Poco X3, ktoré bude oficiálne predstavené v najbližší pondelok

Začiatkom tohto týždňa vyplávalo úplne z nenazdajky, že Xiaomi už v pondelok predstaví nový model smartfónu, konkrétne Poco X3 s podporou NFC technológie. Okrem iného sme sa mohli dozvedieť, že zariadenie bude poháňané procesorom Snapdragon 732G.

Prvé reálne fotografie sú na svete

Portál gsmarena.com poukazuje na YouTube video, ktoré sa dostalo na verejnosť len niekoľko hodín dozadu. Prístup ku samotnému videu je už však aktuálne obmedzený, avšak Abhishek Yadav stihol z neho spraviť niekoľko snímok, ktoré následne uverejnil prostredníctvom sociálnej siete Twitter. Samotné fotografie si môžete pozrieť nižšie.

Fotografie okrem iného odhaľujú podporu 2 SIM kariet, MIUI 12 nadstavbu, ktorá bude predinštalovanou, snímky ďalej potvrdzujú procesor Snapdragon 732, 120Hz 6,67″ LCD displej s FULL HD+ rozlíšením, či 64-megapixelovú AI kameru. Ďalšie informácia na fotografiách odhaľuje ešte kapacitu batérie, tá je však až príliš rozmazanou, aby sa dala dedukovať presná hodnota. Na druhej strane treba povedať, že predošle informácie hovorili o 5 100mAh.

Okrem iného portál gsmarena upozorňuje aj na ďalší únik informácií, ktorý hovorí o cene smartfónu. Tá by mala začínať na úrovni 190€ za najmenej vybavený model. V prípade zariadenia s najvyššou konfiguráciou, záujemcovia by mali zaplatiť 225€. Portál sa odvoláva na obchod vo Filipínach, ktorý ho už v predstihu začal predávať formou predobjednávok.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close