SpravodajstvoXiaomi

Poco M3 Pro 5G od Xiaomi sa objavil v renderoch: Bude novinka bestsellerom tohto roku?

Poco M3 Pro 5G získava svoju podobu, pozrite sa na prvé rendery, ktoré prinášajú realistický vzhľad. Elegantný smartfón za rozumnú cenu!?

Spoločnosť Poco len nedávno potvrdila prítomnosť Pro verzie modelu Poco M3 a už tu máme i jeho dizajn. Ten však nebude identický so základným modelom, ktorý zaujal výrazným rámčekom pre kameru a tiež neprehliadnuteľným logom spoločnosti. Podľa všetkého bude smartfón vychádzať z nám známeho Redmi Note 10 5G a získa úplne nový dizajn. Portál GSMArena.com nám prináša prvý pohľad na novinku s názvom Poco M3 Pro 5G a musíme uznať, ide naozaj o elegána vo svojej triede.

Poco M3 Pro 5G

Línia Poco M bola pôvodne uvedená na trh ako línia modelov plných kompromisov. Základnému modelu s označením M3 chýbalo NFC, ktoré je dnes takmer štandardom, spoločnosť to však kompenzovala masívnou 6000mAh batériou, ktorá mnohých zaujala. Teraz sa však môžeme tešiť z jeho Pro verzie. Model Poco M3 Pro 5G má priniesť výkon strednej triedy, ktorý bude dopĺňať 5G konektivita.

Čo sa týka dizajnu, smartfón získa 3 farebné prevedenia nevynímajúc ani typickú Poco Yellow. Dizajnom však bude pripomínať oveľa drahšie smartfóny, čím bude určite vhodným adeptom na cenovo výhodný smartfón roku. Rámček pre kameru bude však znovu celkom výrazný a na spodnej časti smartfónu sa bude vynímať označenie 5G.

Poco M3 Pro 5G
Zdroj: GSMArena.com

Výbava smartfónu

Podľa známeho leakera na sociálnej sieti Twitter smartfón získa výbavu identickú s modelom Redmi Note 10 5G. Znamenalo by to čipset z dielne Mediatek, konkrétne by šlo o Dimensity 700. Ďalej by vo výbave potešila 5000mAh batéria a pravdepodobne IPS LCD displej, tentoraz však s obnovovacou frekvenciou na úrovni 90Hz.

S príchodom Poco M3 Pro 5G by mohla skončiť éra popularity modelu Poco X3. Nový model by mohol prísť s cenou na rovnakej úrovni, a tak by už nebol dôvod pre kúpu staršieho modelu z minulého roku. Výkon bude porovnateľný a sme si istí, že práve nový model s označením Pro bude betsellerom vo svojej kategórii.

Nakoniec dodávame, že tu je šanca jeho vydania už s novou nadstavbou Poco UI, čím by sa stal úplne prvým smartfónom, s novým systémom! Predstavovanie je naplánované na 19.5. o 14:00 nášho času.

Páči sa vám dizajn novinky od Poco? Prípadne zvažujete jej kúpu? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close