ANDROIDNávodySpravodajstvoXiaomi

Poco Launcher od Xiaomi dostáva podporu tmavej témy. Takto si ju aktivujete!

Tmavé rozhranie v smartfónoch s operačným systémom je funkciou, ktorej sa dožadujú používatelia už dlhšiu dobu. Dôvodov je viacero, jedným z tých najfrekventovanejších dôvodov sú lepšia výdrž batéria (v prípade AMOLED displejov) a to, že tmavé pozadie menej „ťahá“. Najnovšie, Poco Launcher od Xiaomi dostáva túto dlho žiadanú funkciu. Dostupná je pre BETA testerov aplikácie. Informovala o tom spoločnosť prostredníctvom sociálnej siete Facebook (pozn. redakcie: FB status bol zmazaný zo strany správcu stránky približne o 17:00).

Takto sa stanete BETA testerom

Na to, aby ste sa stali BETA testerom nie je potrebné byť programátorom a ani ničím podobným. Stačí o to požiadať Xiaomi prostredníctvom registrácie v programe. Môžete tak spraviť na tomto odkaze.

PocoPhone BETA Tester
Zdroj: vlastný

Následne stačí stiahnuť aplikáciu (prípadne ju aktualizovať). Otvorte si teraz zoznam aplikácií a kliknite na 3 čiary v stavovom riadku. Následne si môžete zvoliť tmavé rozhranie.

PocoPhone launcher natavenie tmavej temy
Zdroj: vlastný

Pozn. redakcie: Launcher mení rozhranie MIUI na tmavé len čiastočne. Zmeny sa týkajú hlavného menu a vybraných natívnych aplikácií. Je však možné, že Xiaomi čoskoro aktualizuje aplikáciu a spolu s updateom prinesie kompletnú zmenu rozhrania.

Zdroj: vlastný via Facebook MIUI 10

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy
POCO Launcher Xiaomi

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi najväčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close