Pracovné ponuky
ANDROIDSpravodajstvoXiaomi

Poco Launcher 2.0 s kopou skvelých funkcií je tu! Dostupná je už jeho prvá beta verzia

Jeden z najobľúbenejších Android launcherov od spoločnosti Xiaomi dostáva veľkú aktualizáciu. Zoznámte sa s novým Poco Launcherom 2.0 a jeho prvou beta verziou, ktorá prináša kopu skvelých noviniek.

Launcher prešiel veľkou dizajnovou zmenou

Najväčším highlightom novej verzie obľúbeného launcheru je určite opäť o čosi uhladenejší dizajn, ktorý robí z používateľského prostredia naozajstný dizajnový skvost. Xiaomi pridalo nie len polopriehľadné pozadia viacerých systémových prvkov, ale aj zlepšilo samotné používanie launcheru, ktorý je po novom opäť o niečo svižnejší. Skvelou správou pre fanúšikov transparentných panelov je, že priehľadnosť funguje vo všetkých režimoch – v bielom, sivom aj čiernom, takže vaše obľúbené pozadie uvidíte za akýchkoľvek podmienok.

Vytvorenie vlastných skupín

Poco Launcher 2.0 prichádza aj s o čosi vylepšenými skupinami aplikácií, ktoré boli doposiaľ čiastočne limitované. Používatelia môžu ale vďaka novej verzii launcheru nie len predvolené skupiny odstraňovať, ale vytvárať si aj svoje skupiny, podľa svojho uváženia.

Beta program je momentálne plný

Ak ste už pravidelným používateľom beta programu Poco Launcheru, máme pre vás skvelé správy. Nová verzia by mala byť práve pre vás dostupná takmer okamžite, jediné čo stačí spraviť, je stiahnuť si novú verziu priamo z obchodu Google Play. Ak ale do beta programu zapojení nie ste, launcher si tak skoro nevyskúšate. Beta program je momentálne úplne plný a bežným používateľom tak nezostáva nič iné, ako si počkať na stabilnú verziu Poco Launcheru 2.0.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close