SpravodajstvoXiaomi

Poco F2 Lite: Zverejnené fotografie naznačujú, že sa dočkáme odľahčenej verzie zariadenia Poco F2

Spoločnosť Poco, ktorá sa fyzicky oddelila od materskej firmy Xiaomi pravdepodobne predstaví okrem Poco F2 zariadenia aj jeho lite verziu.

Len pár dní dozadu sme Vám priniesli informácie o tom, že spoločnosť Poco si dala registrovať ochrannú známku na novú generáciu zariadení F2, ako aj o tom, že spoločnosť bude fungovať nezávislé od Xiaomi. Najnovšie portál Gizmochina.com prišiel so správami, v ktorých je údajne zachytený smartfón Poco F2 v Lite verzii.

Poco F2 Lite?

Väčšina z nás očakáva predstavenie zariadenia Poco F2 ešte v prvej polovici tohto roka. Najnovšie správy však nasvedčujú tomu, že sa dočkáme nie 1, ale hneď 2 zariadení. Aktuálne k dispozícii sú totiž fotografie zariadenia, ktoré by podľa všetkého malo byť odľahčenou verziou smartfónu F2.

Ako môžete nižšie vidieť, tak názov zariadenia je Poco F2 Lite, ktoré beží s  upravenou nadstavbou MIUI od Xiaomi.

Poco F2 Lite_fotografia_3
Zdroj: Youtube (RevAtlas)

O výkon zariadenia by sa mal údajne starať procesor Snapdragon 765 v kombinácii so 6GB RAM. Údajne hlavný snímač smartfónu by mal disponovať rozlíšením 48-megapixelov (pozn. redakcie: odhaduje to Youtuber, ktorý zverejnil video s fotografiami). Zariadenie by malo byť zároveň poháňané batériou s kapacitou 5 000mAh. Youtuber, ktorý zverejnil tieto informácie ďalej hovorí, že Poco v tomto roku predstaví ešte 1 ďalší smartfón, konkrétne model Poco X2.

Zdroj youtubera dodáva, že cena smartfónu F2 Lite by mala byť nižšou, ako to bolo v prípade 1. generácie smartfónu Poco (pozn. redakcie: Poco F1 pri predstavení stál približne 239$ v domácej Číne).

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
F2 F2 Lite PocoPhone Pocophone F2 Lite

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close