SpravodajstvoXiaomi

Poco, dcérska značka Xiaomi, rastie doslova raketovým tempom. Takéto sú čísla! Podľahli ste značke aj vy?

Poco dobýja trh so smartfónmi.

Spoločnosť Poco patrí do skupiny Xiaomi, pričom dnes už o dcérskej spoločnosti môžeme hovoriť, že vo veľkej miere je nezávislou od Xiaomi. Ide o spoločnosť, ktorej sa darí najmä v Indii, druhým dychom však treba dodať, že pomaly, ale isto dobýja aj ďalšie regióny. Výnimkou nie je ani Stredná Európa vrátane našej krajiny.

Najnovšie spoločnosť Poco prostredníctvom sociálnej siete Twitter zdieľala status, v ktorom informuje o raste spoločnosti za prvý kvartál tohto roka. Ako spoločnosť píše, tak prezentovaná dáta pochádzajú z IDC, výskumnej agentúry, ktorá monitoruje trh so smartfónmi a ďalšou elektronikou.

Poco je najrýchlejšie rastúcim predajcom smartfónov

Ako môžete vidieť v publikovanom statuse nižšie, tak predaje spoločnosti Poco rastú doslova raketovým tempom. Konkrétne hovoríme o raste predajov smartfónov na úrovni +300% v porovnaní s prvým kvartálom minulého roka. Okrem iného Xiaomi dodáva, že ide o najrýchlejšie rastúceho výrobcu smartfónov z pohľadu predajov.

Vaša láska je jediný dôvod, že sme vystrelili takto vysoko, že sme najrýchlejšie rastúcou značkou smartfónov v Indii podľa IDC. Slovami vám nevieme vyjadriť vďaku! Píše sa v publikovanom statuse nižšie.

V závere je však potrebné dodať, že ide o dáta naprieč Indiou. V každom prípade ide o rast, ktorý je obdivuhodným, hoci sa z ním schovávajú bezpochyby najmä predaje lacnejších smartfónov. Okrem iného treba povedať, že India je v súčasnosti druhým najväčším trhom so smartfónmi na svete.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close