SpravodajstvoWindows

Uhádnete, koľko bolo doteraz aktivovaných Windows 10 zariadení?

Počas marca na developerskom evente Build 2016 Microsoft oznámil, že Windows 10 si aktivovalo už viac ako 270 miliónov používateľov a päť týždňov na to prišlo ďalšie vyhlásenie, v ktorom sa Microsoft už chválil s 300 miliónmi aktivácií. Od vtedy ubehli dva mesiaca počas ktorých sa do obehu nedostali žiadne nové informácie týkajúce sa počtu aktivovaných Windows 10 zariadení na trhu, až do dnes. Microsoft totiž včera oznámil, že Windows 10 si doteraz na svoje zariadenia nainštalovalo neuveriteľných 350 miliónov používateľov, čo je však stále relatívne „málo“ vzhľadom na cieľ Microsoftu „miliarda Windows 10 zariadení do 2 až 3 rokov“.

Podarí sa podľa vás Microsoftu dosiahnúť svoj cieľ miliardu stiahnutú do 2 rokov? 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close