APLIKÁCIE A HRYTIP REDAKCIE

APLIKÁCIE | Počasie vo vrecku s nádychom moderného dizajnu

Dnes si predstavíme šikovnú aplikáciu „Perfect Weather Universal“ slúžiacu na zobrazovanie počasia tak ako v PC tak aj v mobilnej verzii.

Aplikácia Perfect Weather Universal sama o sebe nevyniká svojimi funkcionalitami, hoci ich má dostatok, ba v niektorých prípadoch prečnieva nad konkurenciou, ale výnimočná je hlavne svojím grafickým rozhraním, ktoré z nej robí jednú z najkrajších aplikácii vo Windows obchode.

Perfect Weather Universal – Počase pre Windows telefóny v modernom šate

Ako na obrázkoch nižšie môžete vidieť všetky nevyhnutné informácie (teplota, rýchlosť vetra, tlak, východ/západ slnka,…) sa zobrazujú na hlavnej obrazovke aplikácie. Vo vrchnej časti nájdete predpoveď na nasledujúcich 9 dní. Jedným pohybom ruky zase môžete vidieť aktuálne počasie v danom momente.

Ak sa vám aplikácia na prvý pohľad pozdáva, tak vyskúšať si ju a stiahnuť môžete na cez odkaz nižšie.

perfect weather universal_QR

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close