SpravodajstvoXiaomi

Po boku nového Redmi Note 7 Pro bude predstavené ďalšie zariadenie. Bude ním dostupný Redmi 7?

Prezident spoločnosti Redmi, Lu Weibing, len pred niekoľkými hodinami prezradil ďalšie podstatné informácie ohľadom predstavenia nového smartfónu Redmi Note 7 Pro. Oficiálne predstavenie tohto smartfónu sa bude konať už 18. marca v Číne, no po jeho boku bude predstavené ďalšie, doposiaľ neznáme zariadenie. Bude ním nový dostupný smartfón Redmi 7?

Prvé fotografie a certifikácie

Viaceré zdroje napovedajú, že novým dostupným zariadením, ktoré bude predstavené po boku vlajkonosiča, bude práve smartfón Redmi 7. V posledných týždňoch sa totižto začali objavovať prvé fotografie a certifikácie tohto smartfónu, čo by mohol byť aspoň čiastočný náznak toho, že si pre nás Redmi, odnož čínskeho Xiaomi, naozaj niečo chystá.

redmi note 7 pro predstavenie_opt
Zdroj: Gizmochina

Obrovský trhák

O pripravovanom dostupnom smartfóne Redmi 7 sa už vyjadril aj CEO spoločnosti Xiaomi, Lei Jun. Ten v minulosti prezradil nie len jeho hlavné technické špecifikácie, ale aj približnú cenu. Na základe odhadovanej ceny taktiež pripomenul, že spoločnosť očakáva obrovský nával objednávok, keďže bude smartfón podľa neho obrovským trhákom a spoločnosť by tomu mala prispôsobiť jej zásoby.

redmi 7_opt
Zdroj: Gizmochina

Špecifikácie nového Redmi 7

  • 6,2-palcový IPS LCD displej s „kvapkovým“ výrezom
  • Rozlíšenie 1520 x 720 pixelov (HD+)
  • Procesor Snapdragon 632
  • 2GB RAM + 16GB úložisko / 3GB RAM + 32GB úložisko / 4GB RAM + 64GB úložisko
  • Dvojitý zadný fotoaparát (hlavný snímač 12MP)
  • Predný fotoaparát s rozlíšením 8MP
  • Batéria s kapacitou 4000mAh
  • Operačný systém Android 9 Pie (MIUI 10)

Cena smartfónu by sa mala podľa prvých odhadov, ako aj informácií od samotného prezidenta spoločnosti Xiaomi, pohybovať niekde na úrovni 100 eur. Samozrejme, treba počítať s tým, že cena smartfónu bude po pripočítaní CLA a DPH v našich končinách o čosi vyššia.

Zdroj: gizmochina.com, úvodný obrázok (Produktová fotografia – Redmi Note 7 Pro)

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close