NovinkyTECHZariadenia

Platiť sa bude dať už aj cez NFC prsteň

Ešte v januári tohto roka sme vám priniesli článok o patente spoločnosti Samsung na inteligentný prsteň, no vyzerá to tak že ho predbehne iná spoločnosť – McLear ktorá ho finaujúca čiastočne aj cez startup stránku Kickstarter.

Inteligentný prsteň dokáže viac ako len realizovať platby!

Inteligentný prsteň dokáže toho celkom dosť, od podporujúcich platieb vďaka Visa sa s ním nestratíte nech ste v podstate kdekoľvek až po funkcie, ktoré prezentoval aj Samsung – odomykanie smartfónu, aplikácií, inteligentných dverí, resp. hocijakého iného zariadenia s technológiou NFC. Pre tých, ktorých hneď napadne či je takýto prsteň bezpečný a nie je ho možné zneužiť tak hneď na začiatku povieme, ze obsahuje dva módy: súkromný a verejný.

A čo stojí takáto „sranda“?. Nejedná sa o žiadnu horibilnú čiastku – 39.99 £, čo je po prepočte zhruba 45€ (v prípade pred objednávok za ňho zaplatíte zhruba 25€). Prsteň prichádza v dvoch farebných zhotoveniach a to v klasickom čiernom a bielom a dostupný by mal byť už koncom tohto roka niekedy v predvianočnom období.

Čo na to vravíte? Chceli by ste ho nájsť pod vianočným stromčekom?

 

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Jeden komentár

  1. Velmi zaujimava vecicka. Ak by to bolo bezpecne, urcite by som o to mal zaujem. To ze obsahuje dva mody mi o bezpecnosti moc nehovori.

Pridaj komentár

Close
Close